Żaluzje poziome aluminiowe do okien dachowych

żaluzja do okien dachowychKlasyczne i ponadczasowe żaluzje poziome aluminiowe gwarantują kontrolę światła i zapewniają prywatność w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności takich jak kuchnie, łazienki czy pralnie.
Firma Noveo proponuje Państwu żaluzje aluminiowe dachowe od wiodącego na rynku producenta okien dachowe – firmy VELUX oraz firmy Fakro Nasze doświadczenia wskazują, że jest to firma ciesząca się dużą popularnością i zaufaniem klientów.

Żaluzje poziome aluminiowe do okien dachowych firmy Fakro , firmy VELUX charakteryzują się:

  • Odpornością na wilgoć
  • Prostą obsługą
  • Łatwością w czyszczeniu
  • Estetyką wykonania
  • Możliwością wyboru koloru z 9 proponowanych
  • Prostym montażem dzięki systemowi VELUX Pick&Click!® - każde okno VELUX jest wyposażone w oryginalne zaczepy montażowe, dzięki którym instalacja żaluzji aluminiowej z oferty VELUX jest dziecinnie prosta. Wystarczy, że kaseton z żaluzją wklikniesz w zaczepy, a następnie przykręcisz boczne prowadnice i Twoja roleta jest gotowa do użycia. 

Wodoodporne żaluzje aluminiowe do okien dachowych — idealne do wilgotnych pomieszczeń

Aluminiowe żaluzje poziome VELUX są zbudowane z listew o szerokości 35 mm wykonanych z lakierowanego aluminium. Zamontowane są w smukłych i eleganckich prowadnicach bocznych wykonanych z anodyzowanego aluminium. Obsługiwane za pomocą dolnej prowadnicy i bocznego suwaka.

Sposoby działania poziomej żaluzji aluminiowej dachowej

Aby wybrać właściwy sposób obsługi żaluzji VELUX, należy uwzględnić miejsce montażu danych okien dachowych oraz oczekiwaną częstotliwość regulowania pozycji rolet. 

Manualnie obsługiwane żaluzje aluminiowych dachowych jest niezwykle łatwe w użytkowaniu. W przeciwieństwie do tradycyjnych żaluzji, do obsługi żaluzji VELUX niepotrzebne są żadne sznury ani linki. Pozycję dachowych żaluzji reguluje się korzystając z uchwytu znajdującego się w dolnej części żaluzji. Wystarczy złapać uchwyt pozycjonujący i podnieść lub obniżyć rolety, aby umieścić je w dogodnej dla siebie pozycji. W celu regulacji listew i kąta docierającego do wnętrza światła wystarczy przesunąć do góry lub w dół uchwyt regulacji nachylenia znajdujący się po prawej stronie. Uchwyt ten można umieścić w dowolnym miejscu na bocznej prowadnicy.

Aby obsługiwanie manualnie sterowanych rolet z uchwytem pozycjonującym było jeszcze łatwiejsze, można dokupić drążki, elementy przedłużające oraz adaptory.

żaluzja dachowa w kuchniZasilane elektrycznie żaluzje poziomych są sterowane pilotem i są idealnym rozwiązaniem do okien dachowych VELUX poza zasięgiem lub jeśli chcesz osiągnąć wyższy poziom komfortu obsługi. 

Zdalnie sterowane i zasilane elektrycznie żaluzje aluminiowe dachowe są sterowane za pomocą panelu dotykowego VELUX INTEGRA® znajdującego się w komplecie z oknem dachowym VELUX INTEGRA®. Jest to bardzo intuicyjne rozwiązanie umożliwiające łatwą zdalną obsługę rolet. Panel dotykowy VELUX INTEGRA® umożliwia korzystanie z szeregu zainstalowanych fabrycznie programów, które podnoszą poziom komfortu codziennego użytkowania oraz służą poprawieniu klimatu we wnętrzach. Roletami można sterować z dowolnego miejsca w pomieszczeniu i w pełni korzystać z funkcji zdefiniowanych fabrycznie programów, takich jak możliwość zaprogramowania podnoszenia i opuszczania rolet o określonych godzinach.  

W razie konieczności roletę można również podnieść lub obniżyć manualnie przy pomocy uchwytu pozycjonującego znajdującego się w dolnej części rolety.  

Żaluzje dachowe VELUX są wykonane według ścisłych norm z materiałów o najwyższej jakości i zostały zaprojektowane z myślą o wieloletnim, bezproblemowym użytkowaniu. Produkt jest objęty trzyletnią gwarancją.

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.