Dachowa roleta

Rolety dachowe

Stworzona dla okien dachowych

Rolety dachowe bez wątpienia można zaliczyć do bardzo stylowych systemów osłonowych

Stworzone są specjalnie z myślą o oknach dachowych. Oferowane przez Noveo rolety do okien dachowych mogą być zastosowane nie tylko do dowolnego typu okien FAKRO, VELUX czy ROTO, ale do wszelkiego rodzaju świetlików dachowych i poziomych przeszkleń.

Stylowa roleta dachowa

Mechanizmy sprężynowe powodują, że roleta dachowa prawidłowo funkcjonuje przy wybranym nachyleniu okna i dodatkowo pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu. Takie rozwiązanie niweluje jakiekolwiek prześwity a wysoka estetyka (kasety w kolorach) sprawiają, że rolety dachowe cieszą się wielką popularnością wśród naszych klientów. Materiały najwyższej jakości, odporne na działanie promieni UV zachowują swoją barwę przez kilka sezonów. Rolety materiałowe dachowe możemy sterować w sposób ręczny oraz elektryczny.

Na okna dachowe najbardziej narażone na działanie słońca proponujemy materiały odbijające promienie słoneczne, które nie dość, że skutecznie przyciemniają to dodatkowo redukują nagrzewanie się pomieszczeń. W tym przypadku szczególnie polecane są materiały akrylowane, dzięki którym można zaciemnić pomieszczenie do 100 % i obniżyć temperaturę o kilka stopni.

Dachowa roleta

Rolety do okien dachowych zamontowane przez firmę Noveo uczynią Twoje poddasze miejscem zarówno nowoczesnym i gustownym, jak i funkcjonalnym niezależnie od aury panującej na zewnątrz.

svg%3e

Montaż rolet dachowych to domena firmy Noveo Płock

Inspiracje dla Ciebie:

Nasze realizacje:

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!