pexels srattha nualsate 13005096 kopia

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome Płock w Noveo. Żaluzje poziome to najbardziej uniwersalne osłony wewnętrzne. Są ponadczasowe i pasują do każdego stylu wnętrza.

Żaluzje poziome pozwalają ukryć wnętrze przed obserwatorami z zewnątrz bez konieczności zmniejszenia ilości oświetlenia.

Możemy dzięki nim całkowicie lub częściowo zaciemniać okno. Żaluzje poziome Płock – w Noveo.

zaluzje w nowoczesnej kuchni z wyspa

Możliwość podnoszenia i regulowania kąta nachylenia lameli służy dowolnemu dawkowaniu dopływu naturalnego oświetlenia do wnętrza. Chronią one pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem oraz umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza.

Żaluzje poziome w pozycji zamkniętej rozdzielają wartość światła i energii słonecznej na trzy parametry. Te parametry przenikania światła i energii słonecznej do wnętrza pomieszczenia poprzez osłonę okienną to:

R = refleksja, oznacza ilość światła i energii, jaka jest odbita od powierzchni osłony i wytransferowana poprzez szybę na zewnątrz pomieszczenia

T = transmisja, oznacza ilość światła i energii, jaka poprzez zamkniętą osłonę wnika do wnętrza pomieszczenia

A = absorpcja, oznacza ilość światła i energii, jaką wchłania w siebie konstrukcja osłony okiennej.

Z tych trzech parametrów wynika, że zamontowanie osłony okiennej wewnętrznej przyczynia się do obniżenia intensywności światła i temperatury w pomieszczeniu, czyniąc je miłym, wygodnym i funkcjonalnym.

Ze wszystkich rodzajów osłon wewnętrznych żaluzje poziome są najlepszym zabezpieczeniem termicznym, które skutecznie konkuruje z energochłonnymi urządzeniami klimatyzacyjnymi. Badania potwierdziły, że w pomieszczeniach, w których zainstalowano żaluzje poziome, latem temperatura może obniżyć się o 5 – 7 stopni Celsjusza, zaś zimą wzrosnąć aż o 2 stopnie.
Firma Noveo proponuje Państwu szeroką gamę żaluzji poziomych wykonanych z różnych materiałów o różnej grubości, przeznaczonych do różnych pomieszczeń, również do okien dachowych.

Aby wybrać odpowiedni system i najlepszy model żaluzji wewnętrznych poziomych adekwatnych do Państwa potrzeb proponujemy kontakt z naszą firmą . Bezpłatne doradztwo, profesjonalna obsługa zagwarantują Państwu pełne zadowolenie.

Żaluzje poziome Płock w Noveo

Noveo żaluzje poziome Płock – zapraszamy!

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!