rolety podtynkowe kolor WINCHESTER realizacja Noveo 3

Rolety podtynkowe

Roleta wkomponowana w elewację

Niewidoczny system rolet – wizualnie najlepsze rozwiązanie

System rolet podtynkowych do zabudowy stosowany jest przede wszystkim w nowo budowanych budynkach, ale także do budynków już istniejących. Podstawową zaletą  konstrukcyjną rolety podtynkowych jest możliwość wkomponowania skrzynki w elewację zewnętrzną budynku, dzięki czemu staje się niewidoczna. Pozostałe elementy rolety czyli  pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą  być idealnie  dopasowane kolorystycznie do barwy okien lub fasady budynku. Rolety zewnętrzne podtynkowe cieszą się od wielu lat dużym zapotrzebowaniem ze względu na ich funkcjonalność, estetykę montażu i prostotę instalacji. Rolety podtynkowe (do zabudowy) to system możliwy do zastosowania również w istniejącym budownictwie w trakcie modernizacji lub przy wymianie okien. Uniwersalność  zastosowań systemu podtynkowego podkreśla, że roletę możemy  dopasować  do każdej elewacji lub fasady.

rolety podtynkowe realizacja 2
rolety podtynkowe realizacja 3

Nowoczesna konstrukcja rolet zewnętrznych do zabudowy pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników. System zewnętrznych rolet do zabudowy zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza ich właściwości  izolacyjnych. System rolet do zabudowy zapewnia optymalne rozwiązania projektantom i budowniczym.

Skrzynka rolety jest mocowana we wnęce muru nad otworem. Montaż rolety podtynkowej nie wymaga ingerencji w konstrukcję okna, drzwi, wymaga jednak wykonania wcześniej wnęki w nadprożu okiennym, w której umieszczona zostanie skrzynia. Specjalny kątownik konstrukcyjny pozwala na mocowanie do klapy czołowej materiałów izolacyjnych ( wełna, styropian, tynk, klinkier).

Jakie sterowanie zastosować do rolet zewnętrznych podtynkowych?

Ukryte rolety podtynkowe powinny być wyposażone w odpowiedniej jakości systemy sterowania. To od nich zależy bezawaryjna praca. Dla Klienta najważniejsze jest, aby otwieranie rolet nie sprawiało żadnych kłopotów. Dlatego też systemy sterowania rolet podtynkowych, niezależnie od rodzaju, muszą charakteryzować się  wysoką jakością i funkcjonalnością. Rolety podtynkowe można sterować:

  • sterowanie ręczne – tradycyjne i najbardziej proste rozwiązanie sterowania
    sterowanie reczne rolety podstynkowej
  • sterowanie elektryczne rolet podtynkowych – nowoczesna, praktyczna i bardzo trwała metoda sterowania roletami.
    sterowanie elektryczne rolety podtynkowej
roleta podtynkowa z moskitiera

Jakie napędy i sterowania zastosować do rolet zewnętrznych podtynkowych

Napędy elektryczne montowane w roletach podtynkowych umożliwiają podłączenie różnego rodzaju sterowników. Zaczynając od najprostszych sterowników klawiszowych lub kluczowych, aż po wysoko zaawansowane technologicznie systemy sterowania roletami takie jak: Somfy Home Control IO, KNX, EIB, Elero, Fibaro, Nice, BFT zapewniają optymalne rozwiązania sterowania do rolet elewacyjnych. Napędy do rolet zewnętrznych przygotowane są do systemów sterowań wykorzystywanych w instalacjach Inteligentnego Domu  Bardzo bogate  wzornictwo i  kolorystyka pilotów, sterowników wyposażonych w  ekrany ciekłokrystaliczne zapewniają łatwość obsługi i odpowiednią estetykę. Otwartość systemów sterujących umożliwia integrację z innymi urządzeniami budynku np.: oświetleniem, automatyką bram wjazdowych, instalacją alarmową, instalacją grzewczą budynku.

roleta podtynkowa i sterowanie inteligentym domem

Aby komfortowo i profesjonalnie mogli  Państwo dokonać odpowiedniego wyboru rolety podtynkowej zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży Noveo. W naszej ofercie  znajdziecie Państwo rolety zewnętrzne podtynkowe najlepszych producentów systemu takich jak: Anwis, Krispol czy Aluprof. Nasi doradcy techniczni z pewnością dopasują idealną kolorystykę pancerza i dobiorą dla Państwa odpowiedni system sterowania.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu ekspozycyjnego firmy Noveo

Rolety podtynkowe Anwis Solido Rolety podtynkowe Krispol rolety do zabudowy Płock montaż rolet podtynkowych rolety elektryczne montaż sterowanie do rolet zewnętrznych rolety zewnętrzne do zabudowy.

Inspiracje dla Ciebie:

Nasze realizacje:

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!