Pergola Camargue® Renson

Pergola tarasowa Camargue® Renson - idealna ochrona przed słońcem, deszczem, wiatrem i chłodem

Pergola Tarasowa Camargue® RENSON dedykowana jest dla najbardziej wymagających klientów. Innowacyjna konstrukcja aluminiowa z płaskim dachem wykonanym z obrotowych lameli znakomicie chroni zarówno przed słońcem jak i deszczem lub śniegiem Pergola Camargue umożliwia stworzenie funkcjonalnego przestronnego salonu w ogrodzie lub na tarasie. Dzięki kompaktowej konstrukcji Pergole Camargue® można zamontować jako system wolnostojący lub łączony z budynkiem.

Jakie są możliwości pergoli tarasowej Camargue® Renson

Jak pergola tarasowa Camargue® chroni skutecznie przed deszczem i śniegiem

Zamknięcie dachu podczas deszczu gwarantuje szczelność konstrukcji. Deszcz nie ogranicza przebywania na świeżym powietrzu. Dzięki zintegrowanemu  systemowi  rynienek woda zostaje odprowadzona z konstrukcji pergoli do podłoża. Tuż po zaniku opadów można ponownie otworzyć dach ciesząc się świeżym powietrzem a profil lameli dachu sprawi że podczas otwierania woda nie będzie kapać z konstrukcji.

alga sni 1
alga sni 2

Pergola tarasowa Camargue – korzyści i zalety

2016 12 07 13 03 20 Microsoft Edge

Niewątpliwie największą zaletą pergoli Camargue oraz pergoli RENSON jest dach wykonany z obrotowych lameli aluminiowych, chroniący zarówno przed słońcem jak i przed deszczem, a także przed padającym śniegiem i chłodem. Panele aluminiowe są bardzo łatwe w obsłudze, dzięki czemu możemy idealnie dopasować ilość światła wpadającego pod pergole. Ściany pergoli Camargue możemy zabudować : ekranami przesuwnymi z drewna, szkła, materiału lub aluminium, zamontować ekrany Screen. Pergolę Camargue Renson można wyposażyć w zestaw nagłośnieniowy, promienniki ciepła oraz zintegrowane w dachu lub kolumnach pionowych oświetlenie. Czujniki deszczu zabezpieczą automatycznie wnętrze pergoli przed zalaniem wodą a Roleta typu screen wyposażona w technologię ZIIP, pozwali na szczelne zamknięcie pergoli i uniknięcie wpadającego wiatru, zimna i deszczu, zabezpieczy skutecznie przed insektami. Poprzez zastosowanie wielu rozwiązań w pergoli tarasowej korzystanie z tarasu od wczesnego rana do późnego wieczora jest w 100% komfortowe.

Ciesz się każdą chwilą spędzoną przyjemnie pod pergolą tarasową

Jaki montaż wybrać i jakie wyposażenie dodatkowe zastosować do Pergoli tarasowej Camargue®

camar montaz 1
Konstrukcja pergoli wolnostojąca osadzona na czterech podporach, wyposażona w  lamelowy, obrotowy dach.
camar montaz 1
Konstrukcja pergoli Camargue® wolnostojąca osadzona na czterech słupach z ruchomym dachem wraz z boczną roletą fixscreen
camar montaz 1
Konstrukcja pergoli Camargue® wolnostojąca osadzona na czterech podporach, wyposażona w dach obrotowy , lamelowy. Pergola posiadająca przesuwne szklane panele montowane w ścianach  oraz  ekrany fixscreen®
camar montaz 1
Montaż pergoli do ściany budynku osadzona na dwóch podporach. Pergola wyposażona w dach lamelowy obrotowy
camar montaz 1
Konstrukcja pergoli Camargue® wolnostojąca osadzona na czterech podporach, wyposażona w dach obrotowy , lamelowy. Pergola posiadające ekrany drewniane lub aluminiowe montowane w ścianach bocznych.
camar montaz 1
Konstrukcja pergoli Camargue® wolnostojąca osadzona na czterech podporach, wyposażona w dach obrotowy , lamelowy. Pergola posiadające ekrany materiałowe  montowane w ścianach bocznych.
camar montaz 1
Konstrukcja pergoli Camargue® wolnostojąca osadzona na czterech podporach, wyposażona w dach obrotowy , lamelowy. Pergola posiadające ekrany szklane  montowane w ścianach bocznych.
camar montaz 1
Konstrukcja pergoli Camargue® wolnostojąca powiększona o dodatkowy segment wzdłuż ściany bocznej, wyposażona w dach obrotowy , lamelowy.
camar montaz 1
Konstrukcja pergoli Camargue® wolnostojąca powiększona o dodatkowy segment wzdłuż ściany bocznej, wyposażona w dach obrotowy , lamelowy.
camar montaz 1
Konstrukcja pergoli Camargue® wolnostojąca powiększona o dodatkowy segment wzdłuż ściany bocznej i frontowej  wyposażona w dach obrotowy , lamelowy.

Inspiracje

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.