Bramy garazowe segmentowe bramaslick

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe Płock w Noveo – Niezależnie od rozmiaru zawsze niezawodne w każdym garażu. Sprawdź ofertę.

Dobór bramy do garażu to niezwykle ważna kwestia

Od niej zależy bezpieczeństwo, izolacja cieplna oraz wygoda i komfort użytkowania. Warto znaleźć skuteczne rozwiązanie, które będzie Ci służyło przez długi czas. Doskonałym pomysłem są bramy segmentowe, znane również jako bramy przemysłowe. Są to produkty, doskonale sprawdzające się w garażu, niezależnie od jego rozmiarów. Otwierają się one w pionie, dzięki czemu w ogóle nie ograniczają przestrzeni w środku garażu. Bramy garażowe segmentowe Płock w Noveo.

Bramy garażowe to nasza pasja. Pragniemy każdemu zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort ich użytkowania. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą. Zobacz, co do zaoferowania mają nasi producenci, tacy jak Krispol czy Wiśniowski. Dołącz do grona ufających nam klientów i odwiedź naszą siedzibę na terenie miasta Płock. Nasi przedstawiciele z przyjemnością doradzą idealny wybór.

svg%3e

Wiodący producent bram garażowych firma Krispol uczula Państwa, że bez względu na to jak dobrze brama wygląda z zewnątrz, nie należy zapominać o tym, że powinna być przede wszystkim solidnie wykonana. Warto zatem sprawdzić, jak brama wygląda od wewnątrz. W mechanizmach bram segmentowych KRISPOL stosuje rozwiązania, które ją wzmacniają, ułatwiają montaż i dopasowanie do przestrzeni garażu, a także zapewniają niezawodność i estetyczny wygląd również od środka.

svg%3e

Charakterystyka bram segmentowych Wiśniowski

 • skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
 • konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych
 • skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych
 • brama uszczelniona na całym obwodzie
 • w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża
 • uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża
 • panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli
 • bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej

Ideą projektowania przez Wiśniowskiego unikatowego rozwiązania bram PRIME i UniTherm było osiągnięcie jak najlepszych parametrów izolacyjności, uzyskanie nieprzeciętnego efektu estetycznego wewnątrz garażu oraz zapewnienie wyjątkowego bezpieczeństwa użytkowania bramy.

Tak powstał unikalny na skalę światową panel INNOVO. Jego zamknięta budowa, 5-warstwowe zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów, zapewniają mocną konstrukcję, a wypełnienie ciepłą pianką o grubości 60 mm oraz specjalne systemy uszczelnienie i osłon przekładają się na świetne parametry termoizolacji bramy.

W ten sposób zaprojektowana konstrukcja panelu umożliwiła zbudowanie perfekcyjnego płaszcza, czyniąc bramy segmentowe technologicznym i innowacyjnym przełomem.

Bramy garazowe segmentowe innovo
Bramy garażowe segmentowe Płock w Noveo

Unikalna budowa panelu INNOVO:

 • elastyczna osłona międzypanelowa
 • aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
 • pięć warstw blachy w miejscu mocowania zawiasów
 • uszczelnienie międzypanelowe
 • ukryty zawias
 • pianka poliuretanowa

Wspólne cechy doskonałych polskich produktów

Prezentowane bramy segmentowe dwóch wiodących producentów Krispol, Wiśniowski to wygodne urządzenia bezproblemowe w obsłudze, niezawodne i ciche. Komfort użytkowania zapewnia między innymi najlepsza automatyka. Mechanizmy zastosowane w bramach segmentowych to urządzenia renomowanych producentów. Gwarantują łatwą i bezproblemową obsługę, a także umożliwiają wpięcie bramy w dowolny system „domu inteligentnego” i instalacje alarmowe.

Obydwie firmy w oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Kiedy przeprowadzić serwis bram garażowych?

Serwis i konserwacja bram garażowych to zakres usług w zakresie którym firma Noveo specjalizuje się.

Przeglądy okresowe bram garażowych dokonujemy poprzez wyłącznie wykwalifikowanych pracowników firmy Noveo Dajemy gwarancję niezawodności produktów i profesjonalnej obsługi serwisowej oraz montażowej na najwyższym poziomie. Pamiętamy za naszych klientów kiedy i w jakim terminie należy wykonać przegląd oraz serwis zamontowanej bramy garażowej. Terminarz przeglądów przekazany jest wraz z kartą gwarancyjną produktu. Współpraca z najlepszą polską myślą technologiczną firm Krispol oraz Wiśniowski gwarantuje dostępność wszystkich detali oraz elementów składowych w okresie 48 godzin. Eksploatacja bram garażowych wymaga wymiany części zamiennych dlatego też głównym argumentem serwisowym jest ich dostępność.

Pamiętaj terminowy przegląd bramy garażowej to bezpieczeństwo twoje i całej rodziny.

Firma Noveo montuje wyłącznie bramy garażowe, które wyposażone są w pełną dokumentację dopuszczającą produkt do użytkowania, posiadają certyfikaty dopuszczające produkt do sprzedaży, świadectwo pochodzenia bramy oraz atest higieniczny dopuszczający bramę do użytkowania w budownictwie mieszkaniowym.

Nie daj się skusić ceną – rozważ co jest dla ciebie ważniejsze pieniądze czy bezpieczeństwo twojej rodziny.

Zapraszamy do salonu sprzedaży Noveo gdzie nasi specjaliści opowiedzą Państwu o zaletach i cechach bram garażowych , które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania na długie lata. Bramy garażowe Płock Bramy segmentowe Płock Salon bram garażowych w Płocku Noveo Oferta bram garażowych w Płocku .

Najcieplejsza brama KRISPOL

Najcieplejsza brama garażowa marki KRISPOL – model VENTE K2 RFS 60. Powstanie tej wyjątkowej linii bram jest między innymi efektem obserwacji rozwoju współczesnego budownictwa, które zmierza ku rosnącej energooszczędności.

Bramy garazowe segmentowe infografika
Bramy garazowe segmentowe ciepla brama 2

Co wyróżnia bramy VENTE K2 RFS 60?

Istotą innowacji są solidne panele garażowe o kształcie chroniącym palce, grubości 60 mm, o współczynniku U na poziomie 0,39 [W/m²K]. To wynik o ok. 30% lepszy od paneli o grubości 40 mm, przekładający się na współczynnik dla całej bramy na poziomie U=0,9 [W/m²K] (brama o wymiarach 5000×2500 mm). Panel zachowuje grubość 60 mm na całej swojej wysokości – także w miejscu łączenia z sąsiednimi sekcjami.

Sekret najcieplejszej bramy KRISPOL tkwi jednak nie tylko w grubszym panelu. Wyposażyliśmy ją we wzmocniony system uszczelnień, na który składa się między innymi podwójne uszczelnienie dolnego panela: uszczelka dwuwargowa i dodatkowa uszczelka jednowargo.

Zastosowaliśmy także rozwiązanie znane z innych bram KRISPOL – kształt łuku górnego zaprojektowany tak, aby optymalnie dociskał górny panel bramy do nadproża. Brama stała się w ten sposób jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna.

Bramy garazowe segmentowe kolory

Bezkompromisowa estetyka

Pracując nad konstrukcją nowej bramy nie zapomnieliśmy o tym, z czego od lat słynie marka KRISPOL, czyli bezkompromisowej estetyce. Bramy VENTE K2 RFS 60 zbudowane są z gładkich, eleganckich paneli bez przetłoczeń i są dostępne w pełnej ofercie kolorystycznej produktów HOME, obejmującej kilkadziesiąt oklein i ponad 200 barw z palety RAL!

Dopasowanie do Twojego garażu

Bramy VENTE K2 RFS 60 są dostępne w wymiarach co 1 mm oraz w trzech typach prowadzeń, a minimalne wymagane nadproże wynosi zaledwie 150 mm. Daje to ogromne możliwości dostosowania do różnych garaży i warunków zabudowy. W ofercie znajdziesz szeroki wybór napędów, zróżnicowanych pod względem wyposażenia i ceny.

Bramy garażowe segmentowe Płock w Noveo

Umów się już dziś na rozmowę o szczegółach oferty u Twojego najbliższego Partnera Handlowego KRISPOL.

Inspiracje dla Ciebie:

Nasze realizacje:

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!