parapet wewnetrzny

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne Płock w Noveo. Dopełnienie okien i designu wnętrza. Najlepsza oferta parapetów wewnętrznych.

Parapety wewnętrzne drewniane to produkt który można wyprodukować z niemalże każdego rodzaju drewna

Wybierając lite drewno jako materiał można uzyskać niepowtarzalną fakturę powierzchni dostosowaną do każdego projektu wnętrza. Parapety wewnętrzne Płock – w Noveo znajdziesz najlepszą ofertę.

Parapety wewnętrzne Płock - Noveo

Parapety wewnętrzne z MDF

Parapety wewnętrzne MDF to alternatywa dla parapetów drewnianych. W tej kategorii proponujemy Państwu wewnętrzne parapety MDF z gwarancją powtarzalności kolorów. Parapety wewnętrzne wykonywane są ze specjalnej płyty parapetowej drewnopochodnej, wilgocioodpornej (zielone zabarwienie płyty).Płyta do produkcji parapetów wewnętrznych produkowana jest na wyłączność w Polsce dla wyłącznie jednego producenta. Gęstość płyty – 800-810 kg/m3 wykonana jest z drewna drzew liściastych – dąb oraz buk ( drzewa iglaste mają dłuższe włókna, co obniża wartości użytkowe płyty.

Parapety wewnętrzne MDF okleinowane są – folią PCV która odporna jest na działanie światła słonecznego, na plamy i na zadrapania ( posiada dodatkowe powłoki zabezpieczające – filtry UV, powłoka antiscratch)
Do produkcji parapetów wewnętrznych wykorzystywane stosowane są kleje o najlepszych parametrach.
Parapety wewnętrzne MDF produkowane są w różnych grubościach od 2 do 4cm

parapety konglomerat

Parapety wewnętrzne z konglomeratu

Parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego to alternatywa dla parapetów kamiennych wykonanych z naturalnego kamienia. Parapety z konglomeratu wykonane są z materiału którego skład stanowią wyselekcjonowane łupki z kamienia naturalnego stanowiącego 95% masy oraz żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa.

parapety z kamienia

Parapety wewnętrzne z naturalnego kamienia

To co czyni parapety produktem niepowtarzalnym to naturalny i ekologiczny kamień. Fachowcy w branży kamieniarskiej twierdzą, iż sprawdzi się w tej roli właściwie każdy kamień używany w budownictwie, z którego da się wyciąć płytę o odpowiedniej szerokości i grubości.

Parapet z naturalnego kamienia to produkt niesamowicie dekoracyjny i efektowny. Ktoś kto ceni piękno przedmiotów którymi się otacza, nie przejdzie obojętnie obok nietuzinkowego parapetu wykonanego z kamienia o niepowtarzalnych barwach i przebarwieniach. Parapet kamienny jest także bardzo trwały i łatwo utrzymać go w czystości. Jest ognioodporny i ekologiczny gdyż nie zawiera sztucznych barwników czy syntetycznych substancji.
Kamień dobrze sprawdzi się także użyty do wykonania parapetów zewnętrznych, gdyż jest odporny na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

Parapety wewnętrzne Płock – Noveo

Parapety z konglomeratu parapety granitowe parapety marmurowe parapety na wymiar montaż parapetów parapety drewniane parapety dębowe parapet drewniany na wymiar parapety kamienne parapety wewnętrzne z MDF

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!