grafika w tle noveo

Napędy

svg%3e

Noveo posiada w ofercie napędy do bram. Napędy do bram Płock – sprawdź ofertę w Noveo. Kompatybilne z różnymi typami bram.

svg%3e
svg%3e
svg%3e

Napędy – Automatyka do bram wjazdowych

Dobór napędu do bramy wjazdowej zależy od układu wjazdu na posesję oraz konstrukcji bramy. Należy zwrócić uwagę na ilość wolnego miejsca dostępnego wewnątrz i możliwego miejsca do wykorzystania na zewnątrz. Przed wybraniem bramy, sprawdź otoczenie swojego domu na którym ma zostać zainstalowana brama. Napędy do bram Płock – szeroka oferta, zapraszamy.

Życie to ruch – napęd to serce bramy

Bez serca organizm nie ma prawa żyć. Bez automatyki brama nie ma prawa funkcjonować. Napęd do bramy wjazdowej to niczym serce – to centrum dowodzenia, niezmiennie i niezawodnie kierujące działaniem bramy wjazdowej
Automatyka dla domu oferowana przez firmę Noveo jest, łatwa w instalacji i użytkowaniu, pomoże zautomatyzować bramę wjazdową, bramę garażową, bez potrzeby projektowania kosztownych instalacji.

Zaawansowane technologie zastosowane w automatyce napędów do bram wjazdowych pozwolą zaoszczędzić Twój czas oraz zwiększają bezpieczeństwo, a niewielki i prosty w obsłudze pilot do bramy da Ci pełną kontrolę nad Twoim domem. Nie musisz wysiadać z samochodu, moknąć na deszczu czy brodzić w śniegu by wjechać do garażu. Napędy do bram Nice, Somfy, BFT projektowane są tak, by czynić nasze życie znacznie prostszym i wygodniejszym.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą napędów do bram firmy Noveo

Brama skrzydłowa

brama skrzydlowa

Brama skrzydłowa tradycyjna
Szybkie otwieranie
Możliwość wyboru kierunku otwierania
Możliwość instalacji przy wjazdach nachylonych

Brama przesuwna

brama przesuwna

Nowoczesna – brama przesuwna
Atrakcyjny kształt
Wymaga wolnego miejsca w poziomie

Automatyka do bramy wjazdowej

Firma Noveo dostarcza napędy elektryczne, które łatwo można zintegrować z nowymi lub istniejącymi bramami wjazdowymi skrzydłowymi lub bramami przesuwnymi.

Napędy do bram Płock - oferta w Noveo

Napędy do bram Płock – Noveo

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!