moskitiery rolowane drzwiowe

Moskitiery rolowane okienne

Moskitiery rolowane okienne Płock w Noveo. Chroń skutecznie wnętrze swojego mieszkania przed insektami

Moskitiera rolowana okienna to produkt, który doskonale zabezpieczy Twój domu, przed przedostaniem się do niego insektów

moskitiery rolowane okienne

Okienne moskitiery rolowane zajmują mało miejsca i są bardzo pomocne w przypadku wystających z okien różnego rodzaju okapników lub ozdobnych elementów sztukaterii okiennej.

Systemy moskitiery okiennej rolowanej mają zastosowanie przede wszystkim w oknach, balkonach oraz w innych konstrukcjach stolarki otworowej. Osprzęt rolowanych moskitier wykonany jest z aluminium dzięki temu produkt jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Układ sterowania moskitier rolowanych pozwala na dowolne zasłanianie i odsłanianie okna w razie potrzeby. Moskitiery rolowane okienne Płock w Noveo.

Siatka stosowana przy produkcji moskitier rolowanych wykonana jest z włókna szklanego pokrytego PVC. Szeroka paleta kolorów sprawia że moskitiery rolowane można idealnie dopasować kolorystycznie do każdej stolarki okiennej lub drzwiowej. Moskitiery rolowane z uwagi na prostą konstrukcję montowane są zarówno na zewnątrz budynku jak i wewnątrz pomieszczenia.

Moskitiery rolowane to produkty które stanowią integralną część stolarki otworowej. Dzięki różnorodnej kolorystyce oklein oraz możliwości malowania z palety RAL. Moskitiery rolowane można dobrać kolorystycznie do niemalże każdej istniejącej stolarki.

moskitiery rolowane okienne kolory

Moskitiery rolowane okienne Płock w Noveo

Moskitiery rolowane okienne Płock – zapraszamy do Noveo.

Inspiracje dla Ciebie:

Nasze realizacje:

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!