parapety wystawka

Parapety

Parapety Płock w Noveo. Parapet jako nieodłączny element okien, musi być funkcjonalny i trwały. Nadaje wnętrzu dodatkowego stylu.

Niezbędnym wykończeniem każdego okna są parapety

Wydawałoby się, że jest to sprawa oczywista i nie wymagająca poświecenia jej większej uwagi. Jednak technologia montażu stolarki oraz wymagania energetyczne domu zobowiązują do zastosowania odpowiednich materiałów jak również zastosowanie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych dostosowanych technicznie do budowy stolarki. Parapety Płock – w Noveo znajdziesz najlepszy wybór parapetów

W przypadku budowy domu o parametrach wysoce energooszczędnych oraz pasywnych montaż parapetów jest bardzo ważną czynnością która wpływa znacząco na parametry cieplne budynku. Firma Noveo jest po to by podnieść ten temat do odpowiedniego poziomu Państwa zainteresowania, gdyż zakupu parapetów nie można odkładać na ostatnią chwilę a montaż parapetów to czynność która wymaga od pracowników specjalistycznej wiedzy. Dobór parapetów i etap montażu to sprawa której nie można zostawiać na ostatnią chwilę i nie można bagatelizować.

Tak jak każdy strój wymaga wykończenia w postaci odpowiednich butów, tak każde okno nabierze charakteru jeśli zostanie wykończone idealnie dopasowanym parapetem zarówno od strony wewnętrznej jak i na zewnątrz budynku w którym jest zainstalowane.

svg%3e

Parapety zewnętrzne

Parapety Płock w Noveo najlepszy wybór

Parapety wewnętrzne

parapet drewniany

Firma Noveo współpracuje z wieloma producentami parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Dzięki bogatej ofercie firma gwarantuje odpowiedni dobór parapetów biorąc pod uwagę materiał , kolorystykę oraz wzornictwo.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą technicznym w celu zapoznania się z ofertą parapetów zewnętrznych oraz parapetów wewnętrznych:

  • parapety z litego drewna grube parapety drewniane
  • Montaż parapetów
  • parapety dębowe
  • parapety jesionowe
  • parapety olejowane
  • parapety drewniane lite
  • parapety granitowe
  • parapety z drzewa

Parapety Płock – Noveo

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!