Drzwi wewnętrzne

Dopełnieniem aranżacyjnym każdego dom czy mieszkania są drzwi. Dzięki nim możemy zamknąć wydzieloną przestrzeń i uzyskać prywatność dla każdego domownika. Ale drzwi wewnętrzne to nie tylko niezastąpiony element funkcjonalny naszych domów. Idealnie dopasowane drzwi wewnętrzne stanowią jeden z kluczowych elementów w wystroju domu, podkreślając charakter jego wnętrz.

Drzwi wewnętrzne mają wielki wpływ na komfort mieszkańców. Dlatego przy ich wyborze - w równym stopniu co wyglądem - powinniśmy kierować się konstrukcją i materiałem, z którego są wykonane. Dlatego idąc za naszymi czołowymi producentami drzwi wewnętrznych firmą Ronkowski, Barański, CAL, Parmax, Pozbud, Drewlux, DRE, Porta, Pol-Skone, Erkado, Invado, Intenso wierzymy, że nowoczesna produkcja to nie tylko innowacyjna technologia, ale także dbanie o środowisko naturalne. Nasi główni dostawcy drzwi wewnętrznych starają się, aby na każdym etapie powstawania produktu, używano materiałów posiadających certyfikat FSC, który określa zasady prawidłowego gospodarowania lasami oraz kontroli przepływu surowca z lasu.

Firma Noveo posiada w swojej ofercie drzwi i akcesoria nie tylko do domów i mieszkań, ale także do sektorów inwestycyjny, wyposażając budynki użyteczności publicznej, nowoczesne hale sportowe i biurowce.

Różnorodność produktów od najlepszych producentów drzwi wewnętrznych

Noveo jako dystrybutor najlepszych producentów drzwi oferuje swoim klientom niepowtarzalną kolekcję drzwi wewnętrznych, która poprzez swoją różnorodność wzornictwa ,styl, kolorystykę spełni oczekiwania niemal każdego najbardziej wymagającego klienta.

Dzięki współpracy z wieloma producentami nasza oferta drzwi wewnętrznych jest bardzo bogata. Każdy klient, który odwiedzi salon ekspozycyjny firmy NOVEO opuści go z idealnie wpasowanymi drzwiami do swoich pomieszczeń.

Oprócz drzwi z klasyczną drewnianą ramą wypełnioną różnymi elementami ozdobnymi oferujemy drzwi wewnętrzne charakteryzujące się nowoczesnym stylem i wzornictwem. Ich nowoczesności przejawia się nie tylko w formie ale również w doborze materiałów, z których są wykonane: szkło, metal, powierzchnie lakierowane czy tłoczone. Nasze drzwi wewnętrzne pozwolą Państwu odpoczywać w idealnych warunkach dzięki izolatorom akustycznym zamontowanych wewnątrz. Bogatą ofertę drzwi wewnętrznych skrzydłowych uzupełniają systemy drzwi przesuwnych. 
Dopełnieniem profesjonalnie dopasowanych drzwi wewnętrznych będą akcesoria: klamki i okucia drzwiowe.

Noveo Klamki do drzwi Płock Drzwi wewnętrzne Płock Drzwi drewniane wewnętrzne Płock Drzwi Barański Płock Drzwi Cal Płock Drzwi wewnętrzne drewniane Drzwi wewnętrzne

Montaż drzwi wewnętrznych

Piękne drzwi wewnętrzne muszą być fachowo zamontowane. Nasi wykwalifikowani pracownicy i w tej kwestii spełnią Wasze najśmielsze oczekiwania.
Firma Noveo gwarantuje kompleksową i fachową pomoc w wyborze odpowiedniego modelu i montażu wybranych drzwi wewnętrznych.

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać ?

W ofercie Noveo znajdują się czołowi wyselekcjonowani z rynku producenci drzwi wewnętrznych.

Odpowiedni dobór drzwi wewnętrznych to kwintesencja eleganckiego wzornictwa.

Dostępne w ofercie zróżnicowane wersje – drzwi pełne, częściowo lub całkowicie przeszklone pozwalają na łatwe dopasowanie skrzydła do funkcji pomieszczenia.

Wybierając drzwi wewnętrzne drewniane które są „ skrojone na miarę” wykorzystując drewno większość uszkodzeń może być łatwo naprawiona bez konieczności kupowania nowych drzwi. Dzieci mogą bawić się swobodnie.

Zapraszamy do odwiedzenia stron naszych dostawców gdzie można pobrać lub otworzyć pełną ofertę oraz katalogi drzwi wewnętrznych

Drzwi typowe – czy drzwi nietypowe ? A co jeśli otwór drzwiowy nie pasuje do wymiarów ?

Część producentów ma określone typowe wymiary swoich drzwi. Niestety standardy poszczególnych producentów różnią się od siebie, co jest nie lada problemem dla kupującego. Do tego dochodzi jeszcze problem różnych otworów drzwiowych w poszczególnych budynkach, a nawet poszczególnych pomieszczeniach w mieszkaniu.

Firma Noveo wychodzi naprzeciw potrzebom klienta i wszystkie drzwi drewniane jakie posiada w ofercie , wykonuje dokładnie pod dany otwór drzwiowy. Klient nie musi się martwić o to, że posiada nietypowe otwory drzwiowe. Dzięki pełnej elastyczności rozmiarowej praktycznie każde drzwi drewniane oferowane przez firmę Noveo posiadają swego unikalnego odbiorcę. Jedyne co trzeba zrobić, to podać nam swój wymiar otworu, a my zajmiemy się całą resztą.

Jak określić stronę sterowania drzwi wewnętrznych ?

Ten z pozoru błahy problem okazuje się często nie laga wyzwaniem dla kupujących drzwi wewnętrzne. Najprostszym sposobem na poprawne podanie strony drzwi wewnętrznych, to ustawienie się naprzeciw drzwi od strony zawiasowej (tak aby widzieć zawiasy drzwiowe). Jeżeli zawiasy są po prawej stronie, to są to drzwi „prawe”, jeżeli po lewej stronie, to są to drzwi „lewe”.

drzwi wewnętrzne

Jakie zawiasy zastosować do drzwi wewnętrznych?
Zawiasy wierzchnie, czy ukryte ?
Jakie drzwi wybrać przylgowe czy bezprzylgowe?

Wielu z nas na co dzień nie zwraca uwagi na detale, takie jak zawiasy w drzwiach. Przy zakupie nowych drzwi wewnętrznych jest to jedno z najważniejszych pytań. Co uzyskamy dzięki zawiasom ukrytym? Czym się różnią od tych widocznych?

Przede wszystkim chodzi tu o aspekt estetyczny, wizualny.

drzwi wewnętrzne

Zawiasy ukryte w drzwiach bezprzylgowych to nowoczesne i nieco droższe rozwiązanie stosowane na rynku. Zawiasy są ukryte w opasce maskującej, która licuje się ze skrzydłem drzwiowym. Uzyskujemy dzięki temu efekt jednej, zlicowanej płaszczyzny. Samo skrzydło także różni się od typowego skrzydła przylgowego stosowanego w systemie zawiasów wierzchnich. Skrzydło drzwi bezprzylgowe, jak sama nazwa wskazuje, nie posiada przylgi („felca”) - jest idealnie prostokątne.

Poza estetyką drzwi wewnętrzne w wersji bezprzylgowej, dzięki użyciu najwyższej klasy zawiasów krytych, cechuje bardzo wysoka niezawodność, kąt otwarcia do 180 stopni oraz możliwość regulacji w 3 płaszczyznach.

Zawiasy wierzchnie w drzwiach przylgowych to klasyczne rozwiązanie stosowane w drzwiach przylgowych oparte na widocznych zawiasach czopowych także z możliwością regulacji w 3 płaszczyznach. Drzwi wewnętrzne są wykonywane w obu systemach, tj. zarówno przylgowym jak i bezprzylgowym.

Drzwi wewnętrzne otwierane odwrotnie (z rewersem)

Drzwi drewniane otwierane odwrotnie Drzwi otwierane odwrotnie na ościeżnicę z zastosowaniem zawiasów krytych. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy doskonały efekt wizualny, tj. patrząc od strony danego pomieszczenia (najczęściej korytarza) wszystkie drzwi wyglądają jednakowo. Drzwi otwierane odwrotnie stosowane są również w sytuacji, gdy brak miejsca w danym pomieszczeniu nie pozwala na otwarcie ich w pożądaną stronę po zamontowaniu w zwykłym systemie.

Rekomendowani producenci drzwi wewnętrznych drewnianych przez firmę NOVEO

Realizacje

Klamki do drzwi

Inspiracje

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.