Markizy boczne – balkonowe

markizy boczne 2
markizy boczne 2

Markiza boczna  tarasowa to produkt, który nie tylko chroni przed promieniami słonecznymi, ale również przed  spojrzeniami ciekawskich  sąsiadów oraz podmuchami wiatru. Niewątpliwie największą zaletą markizy bocznej jest jej funkcjonalność. Pionowe, regulowane wysuwanie tkaniny z kasety bocznej pozwala na precyzyjne dopasowanie do indywidulanych potrzeb. Prosta konstrukcja markizy gwarantuje komfortowe użytkowanie.

markizy boczne 2
markizy boczne 2

 

Markiza boczna - parawan to idealne rozwiązanie przy zabudowie szeregowej budynków gdzie niewielka odległość pomiędzy sąsiadującymi balkonami nie zapewnia odpowiedniej prywatności.

Montaż markizy bocznej najczęściej wykonuje się poprzez mocowanie kasety do pionowej ściany balkonu bądź tarasu. Sterowanie markizy odbywa się w sposób ręczny przy pomocy mechanizmu sprężynowego. Markizę boczną można precyzyjnie dostosować kolorystycznie. Możliwość malowania kasety oraz bogata kolorystyka tkanin zapewniają idealną kompozycję markizy bocznej z tarasem bądź balkonem.

Markizy boczne- markizy boczne na taras- Markizy boczne- przesłony pionowe na taras parawany balkonowe
Noveo Płock

Inspiracje

f

Markizy boczne balkonowe

Markiza to rodzaj daszku, który tworzony jest z wytrzymałego materiału oraz profili aluminiowych lub stalowych. Specjalna korbka sprawia, że można łatwo markizę rozkładać i składać. Jej główna funkcja to ochrona przed słońcem. Jest ona chętnie stosowana przez hotele, lokale gastronomiczne czy biura. Coraz częściej sięgają po nie również osoby prywatne. Na ogół interesuje ich markiza boczna balkonowa. Znaleźć można ją w ofercie naszego sklepu internetowego.

Dla kogo jest markiza boczna?

Markizy boczne balkonowe najczęściej stosowane są przy budowie szeregowej budynku. Zapewniają one wówczas nie tylko ochronę przeciwsłoneczną, ale również prywatność. Niestety, balkony często znajdują się blisko siebie, przez co sąsiedzi doskonale się widzą i słyszą. Markiza jest więc świetnym rozwiązaniem. Wystarczy jeden ruch ręki, aby ją rozłożyć i schować się przed wścibskimi spojrzeniami innych osób. Markiza boczna balkonowa może również pełnić funkcję dekoracyjną. Jest to produkt różnorodny, oferujemy daszki w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu dopasować można je do swojego gustu. Sprawdzi się ona również w przypadku tarasu.

Jakie są zalety naszych markiz?

W naszej ofercie znalazły się markizy boczne balkonowe doskonałej jakości. Oto ich największe zalety:

  • funkcjonalność – wygodne i łatwe rozkładanie,
  • dowolność – każdy sam decyduje, kiedy chce korzystać z markizy,
  • trwałość – daszki są wykonywane z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu służą przez długi czas,
  • bogata kolorystyka i wzornictwo – każdy znajdzie coś dla siebie,
  • właściwości przeciwsłoneczne i ochrona przed wiatrem,
  • łatwość montażu – najczęściej mocuje się je do pionowej ściany balkonu lub tarasu,
  • prostota obsługi,
  • atrakcyjna cena.

W trakcie użytkowania markizy należy pamiętać, aby nie wystawiać ją na działanie silnego wiatru oraz opadów deszczu i śniegu. Może to prowadzić do uszkodzeń daszku. Dostosowanie się do tych zaleceń sprawia, że markiza przetrwa nawet kilka lat.

Markizy boczne-balkonowe

Każda nasza markiza boczna balkonowa zaskoczy funkcjonalnością i estetyką wykonania. Istnieje możliwość, aby jej wymiary oraz kolorystkę dostosować do oczekiwań zamawiającego. To pod wieloma względami świetna inwestycja. Markiza boczna na taras będzie gwarancją cienia w upalne dni, pomoże stworzyć także atmosferę intymności i swobody. Przyda się zarówno w przypadku lektury książki na balkonie, jak i imprezy na tarasie. Zarazem nie wymaga one specjalnej pielęgnacji, wyczyścić można ją za pomocą zwykłej zwilżonej gąbeczki czy ściereczki z dodatkiem delikatnego detergentu. Nasza markiza boczna na taras spełni wszystkie oczekiwania.

 
 

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.