Markiza do ogrodow zimowych

Markizy do ogrodów zimowych

Markizy do ogrodów zimowych Płock w Noveo. Inteligentne rozwiązanie jako zaciemnienie kształtów specjalnych w prostym rozwiązaniu.

Markiza do ogrodów zimowych łączy w jednym elemencie: zaciemnienie i prostą konstrukcję

Technologicznie zaawansowana, nowatorska konstrukcja z systemem naciągu materiału, zapewnia pełny komfort użytkowania, a elektroniczne czujniki pozwalają na bezobsługową eksploatację. Markizy do ogrodów zimowych Płock w Noveo.

Okrągła forma profilu kasety i kwadratowe szyny prowadzące są harmonicznie zintegrowane i dopasowują się idealnie do profilu ogrodu zimowego. Zaokrąglony profil czołowy tworzy po rozwinięciu jedną całość z szynami. Dzięki takiej budowie markizy do ogrodów zimowych zapewniają właściwe zaciemnienie najbardziej wyszukanym konstrukcjom architektonicznym i dają przyjemny cień wszelkim powierzchnią szklanych.

Markizy do ogrodów zimowych Płock Noveo
Markiza do ogrodow zimowych od gory

Dlaczego markiza dachowa do ogrodu zimowego?

Gorąco w ogrodzie zimowym ?
Markizy dachowe zapewniają przyjemny, chłodny klimat we wnętrzu przeszklonych pomieszczeń, nawet w najcieplejsze letnie dni.
Szklane przybudówki i ogrody zimowe są bardzo popularnym sposobem uzyskania dodatkowej powierzchni do wypoczynku, w płynny sposób łącząc przestrzeń domową z ogrodem.

Dużym wyzwaniem okazuje się jednak utrzymanie we wnętrzu przeszklonych pomieszczeń odpowiedniej temperatury. Podczas gdy zimą energia słoneczna docierająca do przeszkleń jest jak najbardziej pożądana, to już późną wiosną staje się nie do zniesienia. Aby mieć pewność że Państwa „szklana zabudowa” nie zamieni się latem w piekarnik, firma Noveo oferuje wykonanie na indywidualne zamówienie osłony przeciwsłoneczne dostosowanej do szklanej konstrukcji. Dodatkowo, proponujemy również zacienienie przeszkleń bocznych ogrodów zimowych – markizy do tego przeznaczone znajdziecie Państwo w dziale Refleksole. i rolety Screen

Markizy do ogrodów zimowych

Dzięki płaskiej konstrukcji i mocnym wytrzymałym elementom technicznym stają się hitem każdego ogródka zimowego. Markizy do ogrodów zimowych komfortowo zaciemniają dachy o najbardziej wyszukanych kształtach. Przemyślana technika obciążników zapewnia bezpieczną i pewną obsługę oraz optymalne napięcie poszycia  w dowolnej sytuacji.  Dodatkowo wieloletnia gwarancja zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Markiza do ogrodu zimowego – podsumowanie

  • jest idealna do zacieniania dużych przeszkleń dachowych
  • stosowana na zewnątrz, zapewnia przyjemny klimat wewnątrz pomieszczenia
  • zapewnia doskonałe naprężenie poszycia
  • posiada łatwy w obsłudze napęd elektryczny
  • to solidna konstrukcja
  • to elastyczna instalacja – prowadnice można przesuwać wzdłuż kaset

Montaże markiz w przeszklonych ogrodach zimowych zapobiega tropikalnym temperaturom i gwarantuje rewelacyjny wypoczynek w nich, niezależnie od ilości słońca na zewnątrz.

Markiza do ogrodow zimowych zasloniete
Markiza do ogrodow zimowych z oknami

Markizy do ogrodów zimowych Płock – Noveo

Montaż markiz dachowych Płock Markizy – dachowe – montaż Markizy dachowe Stobag Markizy dachowe Noveo

Inspiracje dla Ciebie:

Nasze realizacje:

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!