Parapety

parapetyNiezbędnym wykończeniem każdego okna są parapety. Wydawałoby się, że jest to sprawa oczywista i nie wymagająca poświecenia jej większej uwagi. Jednak technologia montażu stolarki oraz wymagania energetyczne domu zobowiązują do zastosowania odpowiednich materiałów jak również zastosowanie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych dostosowanych technicznie do budowy stolarki. W przypadku budowy domu o parametrach wysoce energooszczędnych oraz pasywnych montaż parapetów jest bardzo ważną czynnością która wpływa znacząco na parametry cieplne budynku. Firma Noveo jest po to by podnieść ten temat do odpowiedniego poziomu Państwa zainteresowania, gdyż zakupu parapetów nie można odkładać na ostatnią chwilę a montaż parapetów to czynność która wymaga od pracowników specjalistycznej wiedzy. Dobór parapetów i etap montażu to sprawa której nie można zostawiać na ostatnią chwilę i nie można bagatelizować. Tak jak każdy strój wymaga wykończenia w postaci odpowiednich butów, tak każde okno nabierze charakteru jeśli zostanie wykończone idealnie dopasowanym parapetem zarówno od strony wewnętrznej jak i na zewnątrz budynku w którym jest zainstalowane.

W zależności od przeznaczenia i miejsca montażu parapety dzielimy na:

Parapety zewnętrzne

parapety 3

Parapety wewnętrzne

parapety 4

Jeśli chodzi o podział parapetów wewnętrznych i zewnętrznych to tak jak w przypadku okien ich podział uwarunkowany jest materiałem z którego są wykonane. W przypadku parapetów wewnętrznych może to być : drewno, MDF, PVC, kamień, stal lub aluminium. Parapety zewnętrzne mogą być wykonane ze stali, aluminium, ceramiki, konglomeratu czy naturalnego kamienia.
Firma Noveo współpracuje z wieloma producentami parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Dzięki bogatej ofercie firma gwarantuje odpowiedni dobór parapetów biorąc pod uwagę materiał , kolorystykę oraz wzornictwo.
Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą technicznym w celu zapoznania się z ofertą parapetów zewnętrznych oraz parapetów wewnętrznych.
Parapety drewniane Płock parapety z litego drewna grube parapety drewniane Montaż parapetów parapety dębowe parapety jesionowe parapety olejowane parapety drewniane lite parapety granitowe parapety z drzewa

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.