Rolety rzymskie

Z powodzeniem wykorzystywane wszędzie tam,
gdzie piękno wnętrza wymaga specjalnego podkreślenia.

 

Uniwersalność rolet rzymskich sprawia, że równie elegancko wyglądają w domach prywatnych, jak i budynkach publicznych, typu puby, sklepy czy też kawiarnie. Bez względu na styl mieszkania czy domu, rolety rzymskie są świetnym rozwiązaniem w pomieszczeniach, w których brakuje miejsca na zawieszenie tradycyjnych zasłon.

Przy podnoszeniu, roleta rzymska składa się w poziome fałdy, dlatego jej wielkim atutem jest możliwość regulowania przepływu światła. Zastosowanie ażurowych tkanin sprawia, że pomieszczenie jest oświetlone miękkim światłem, tworzącym klimat ciepła i przytulności. Przy zastosowaniu tkanin grubszych roleta rzymska sprawdzi się w roli tradycyjnej zasłony.

Solidne wykonane i estetyczne wykończenia zapewniają im długoletnie i bezawaryjne użytkowanie.

roleta rzymska

Dlaczego rolety rzymskie?

Rolety rzymskie są symbolem wytworności, dobrego smaku i perfekcjonizmu. Nic dziwnego skoro odpowiednio dobrane pod względem faktury i koloru stanowią fantastyczną, przyciągającą wzrok ozdobę każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych.

ROLETY RZYMSKIE – PO PIERWSZE ELEGANCJA

W ofercie Noveo posiadamy szeroki wybór materiałów o wielu wzorach i fakturach.

Odmianami rolety rzymskiej są rolety austriackie i weneckie.

Rolety austriackie - można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej lub firanowej. Mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i wielbicieli rolet. Roleta austriacka wykonana z materiału firanowego może stanowić ciekawe uzupełnienie zasłon. W ofercie Noveo posiadamy szeroką gamę własnych tkanin, ale możemy także uszyć rolety z tkaniny powierzonej przez klienta.
Roleta austriacka standardowo sterowana jest łańcuszkiem. Wszystkie rolety szyte są na miarę.

Rolety austriackie stanowią odmianę rolet rzymskich, różnią się jedynie sposobem upięcia i układania się materiału tzn. szyte są w taki sposób, że zmarszczona i odpowiednio ułożona tkanina tworzy fałdy wzdłuż górnej krawędzi.

Rolety weneckie są subtelnym, a zarazem ekskluzywnym rodzajem osłony okiennej, która nada każdemu wnętrzu szyku i elegancji. Rolety weneckie możemy wykonać z dowolnej tkaniny. Lekkie i przejrzyste zastąpią klasyczną firankę, grubsze i cięższe będą spełniać funkcję zasłon. Mogą być stosowane do wszystkich rodzajów okien, doskonale komponują się również z innymi dekoracjami. Rolety weneckie to połączenie firanki i rolety.

Roleta wenecka charakteryzuje się tym, że układa się ją w fałdy, które są bardzo efektowne gdy opuszczamy zasłonę, a podczas jej podnoszenia tworzą puszyste bufy, które doskonale podkreślają charakter pomieszczenia.

Rolety weneckie świetnie wyglądają w pomieszczeniach urządzonych efektownie i z przepychem- stanowią wtedy doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrzna, jednak równie ciekawie wyglądać będzie we wnętrzu urządzonym nowocześnie i minimalistycznie. W połączeniu z surowymi meblami i innymi elementami wystroju wnętrza rolety weneckie będą mocnym i kontrastującym akcentem ozdobnym.

Nasze realizacje

Inspiracje

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.