Shutters

okiennice wewnętrzne z regulowanymi żaluzjami

Te osłony wewnętrzne jak żadne inne dają poczucie prywatności, zapewniają odpowiednią wentylację i niepowtarzalną grę świateł w przestrzeniach mieszkalnych.

Okiennice Shutters mają wyjątkowy, nowy, prosty styl, który zintegruje się zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi wnętrzami. Są to produkty solidne, wykończone materiałami odpornymi na działanie promieni słonecznych, co zapewnia im wieloletnią i bezawaryjną eksploatację.

Idealna okiennica wewnetrznaDlaczego okiennice shutters?

Ten typ dekoracji okiennych stanowi znakomitą alternatywę dla żaluzji, rolet czy klasycznych zasłon. W zależności od zamysłu klienta i zastosowanego typu aranżacji, okiennice shutters mogą przywodzić na myśl wakacje w ciepłych krajach, ekskluzywny gabinet czy salę konferencyjną, pokój stylizowany na rustykalny lub dworkowy, a nawet dopełniać nowoczesne wnętrze w minimalistycznym stylu.

Ten innowacyjny produkt osłonowy jest niewiarygodnie funkcjonalny, a do tego swoim oryginalny wyglądem wpływa pozytywnie na stylistykę każdego wnętrza i stanowi o najwyższym guście wybierającego.

Okiennice shutters to bardzo eleganckie, luksusowe, drewniane okiennice wewnętrzne, pozwalające na wykreowanie niepowtarzalnego klimatu w aranżowanym pomieszczeniu.

Czyszczenie Shutters

Okiennice Shutters z uwagi na prostą nieskomplikowaną konstrukcję ramy oraz lameli czyścimy bardzo łatwo. Powierzchnie drewniane czyścimy przy pomocy specjalnych szczotek które bardzo dobrze zbierają kurz. Shuters możemy czyść również przy pomocy miotełek, ściereczek oraz specjalnych nasadek na odkurzacze, które wyposażone są w obrotowe szczoteczki zbierające kurz. Okiennice Shutters czyścimy z reguły na sucho.

Shutters robiony na miareJak konserwować Shutters?

Konserwacja okiennic Shuters to nie trudna czynność.

Używając dostępnych na rynku środków do pielęgnacji drewna kilka razy w roku należy nałożyć na powierzchnię lameli warstwę środka pielęgnującego drewno.

Powierzchnia lameli wówczas mniej podatna jest na osadzanie się kurzu. Antystatyczna powłoka pozwala na zachowanie czystości.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne środki do konserwacji i pielęgnacji Shutters .

Jaki jest czas realizacji Shutters?

Okiennice Shuttres wykonujemy wyłącznie na indywidualny wymiar.

Termin realizacji od 6 tygodni.

Pomiary Shutters wykonujemy bezpłatnie bez jakichkolwiek zobowiązań finansowych.

Cennik Shutters

Ceny okiennic z uwagi na różną konstrukcję, rodzaj zastosowanego drewna, różną kolorystykę bardzo ciężko wycenić jest telefonicznie.

Szanowni klienci przepraszamy bardzo ale okiennic Shutters nie wyceniamy przez telefon. Z uwagi na przeróżne rozwiązania konstrukcyjne Shutters zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży gdzie precyzyjnie wykonamy kosztorys korzystając z cennika producenta. Wszystkie ceny które przedstawiamy nie zawierają ukrytych dodatkowych kosztów. Cennik usług dostawy i montażu Shutters drewnianych, który obowiązuje w naszej firmie zawiera wyłącznie kwoty brutto.

SHUTTERS – PRZEKRACZA OCZEKIWANIA

Nasze realizacje

Inspiracje

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.