Żaluzje pionowe

Intymność dzięki VertikalomŻaluzje pionowe - znane również jako verticale to produkt, który jest z nami na rynku od dość dawna, dlatego miał szansę ewaluować razem z intensywnie rozwijającym się rynkiem osłon wewnętrznych. Dzisiejsze vertikale, cieszą swoją funkcjonalnością, rozbudowaną paletą barw i struktur.

Żaluzje pionowe, obecnie, często mają zastosowanie jako osłona modnych, w nowoczesnej architekturze, dużych przeszklonych powierzchni. Piękne ogromne okna i ściany ze szkła nie dają ani osłony przed słońcem ani poczucia intymności. Dlatego żaluzje pionowe (verticale) okazały się doskonałym rozwiązaniem dla modernistycznej architektury.

Żaluzje z lamelami z tworzywa sztucznego, jest to propozycja dla miejsc, gdzie niezbędna jest jak najwyższa sterylność lub gdzie występuje duża wilgotność. Takie żaluzje bardzo łatwo utrzymać w wymaganej czystości.

Żaluzje pionowe występują w dwóch rozmiarach lamel pionowych o szerokości 127 mm i 89 mm.

Głównym atutem żaluzji pionowych jest efekt estetyczny oraz prosty system sterowania pozwalający na całkowite rozsunięcie i odsłonięcie okna, jak też regulację nasłonecznienia za pomocą ustawiania kąta nachylenia lameli.

Coraz częściej żaluzje pionowe wyposażane są w sterowania elektryczne, ale nadal świetnie sprawdza się system ręcznie przesuwanych linek i łańcuszków. Verticale mogą być instalowane poziomo lub ukośnie. Ich szyny mają kształt prosty, ale mogą też być gięte na wymiar. Ich walory powodują, że Verticale stosowane są również jako przegroda pomieszczeń lub jako drzwi.

Zależy Ci na wygodzie, prostocie i funkcjonalności? Wybierz żaluzje pionowe.

Komfortowe dostosowanie światła przenikającego do wnętrza poprzez ustawienie kąta odchylenia lamel oraz zakresu rozsunięcia żaluzji, sprawia, że to wciąż poszukiwany tym osłon wewnętrznych a dostępna na rynku szeroka gama tkanin, lameli z tworzywa zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta.

Nasze realizacje

Inspiracje

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.