Rolety zewnętrzne do okien dachowych

Pełna ochrona bez względu na porę roku

Rolety zewnętrzna Velux Roleta do okien dachowych  to doskonałe rozwiązanie na każdą porę roku.  Zewnętrzna roleta dachowa zapewnia pełny komfort użytkowania poddasza ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, umożliwia zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.

Dlaczego rolety zewnętrzne dachowe

 • Ochrona przed ciepłem
 • Całkowite zaciemnienie
 • Poprawa izolacyjności zimą
 • Poprawa bezpieczeństwa i redukcja hałasu

rolety do okien dachowych

Najlepsze warunki na poddaszu o każdej porze

 

Roleta zewnętrzna do okien dachowych dopracowana jest w każdym szczególe. Specjalna konstrukcja pancerza pozwala na ścisłe zwijanie lameli, które chowają się w niewielkim panelu górnym, dzięki czemu całość pozostaje idealnie zintegrowana z dachem. Lamele aluminiowe są połączone specjalnym gumowym łącznikiem zwiększającym odporność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne.

Jakie rolety dachowe wybrać ?

Roletę zewnętrzną można obsługiwać ręcznie, bądź też wybrać wariant zdalnie sterowany z napędem elektrycznym. W firmie Noveo mogą nabyć Państwo rolety do okien dachowych od wiodących producentów:

 • rolety dachowe VELUX,
 • rolety dachowe FAKRO,
 • rolety dachowe ROTO.

roleta dachowa veluxRolety zewnętrzne dachowe VELUX dostępne są w wersji tytan-cynk w kolorze ciemnym szarym (standard). Rolety zewnętrzne VELUX przesuwają się w bocznych prowadnicach wykonanych z lakierowanego aluminium. Wyposażone są również w górną pokrywę, która jest estetycznie wkomponowana w okno i pod którą chowają się rolety, kiedy nie są używane.

Rolety zewnętrzne produkowane przez VELUX są wykonane z trwałego lakierowanego aluminium i rygorystycznie testowane w ekstremalnych warunkach, aby zapewnić im długoletnią trwałość i bezawaryjność, bez względu na jak trudne warunki atmosferyczne będą narażone. Rolety zewnętrzne VELUX poruszają się w bocznych prowadnicach, także wykonanych z lakierowanego aluminium i chowają się do kasetonu w górnej części okna.

Rolety VELUX objęte są trzyletnią gwarancją.

Rolety zewnętrzne dachowe Fakro

Oferta Fakro obejmuje rolety dachowe:
Roleta typu - ARZ-H** do okien obrotowych FT i o podwyższonej osi obrotu
Roleta typu ARZ Z-Wave i ARZ Solar do okien obrotowych , uchylno-obrotowych preSelect i o podwyższonej osi obrotu FYP proSky*, FDY proSky*

 Roleta ARZ-H Roleta ARZ Z-Wave Roleta ARZ Solar
Roleta ARZ-H   Roleta ARZ Z-Wave Roleta ARZ Solar

Rolety do okien dachowych ARZ firmy FAKRO charakteryzują się:

 • skuteczną ochroną przed uciążliwym upałem,
 • ograniczeniem strat ciepła w zimie,
 • zaciemnieniem wnętrza,
 • zapewniają poczucie prywatności,
 • chronią przed promieniami UV,
 • chronią przed nadmiernym hałasem,
 • roleta zewnętrzna stanowi element utrudniający włamanie.

Rolety do okien dachowych ROTO

Roleta zewnętrzna Roto zbudowana z dwuściennych lameli dba przez cały rok o optymalne warunki na poddaszu. W lecie skutecznie chroni pomieszczenie przed upałem. W zimie natomiast chroni szybę zewnętrzną przed śniegiem i zimnem. Zalety rolety dachowej produkowanej przez firmę ROTO:

roto

 • pełna funkcjonalność obsługi także przy otwartym oknie
 • szybki montaż od wewnątrz
 • nowoczesny design, płaski zasobnik zintegrowany z połacią dachową
 • obsługa manualna lub zdalna za pomocą pilota bądź przełącznika

Rolety zewnętrzne do okien dachowych OKPOL

okpol 1
Roleta OKPOL ARZS
okpol 1
Roleta OKPOL ARZE
okpol 1
Roleta OKPOL ARZM

Charakterystyka rolet zewnętrznych do okien dachowych OKPOL

 • Roleta ARZS – roleta zasilana solarnie. Jej zaletą jest funkcjonowanie bez konieczności dostarczenia energii elektrycznej. Rozwiązanie to umożliwia montaż rolety bez konieczności doprowadzenia okablowania.
 • Roleta ARZE – roleta zasilana elektrycznie. Roleta zatrzymuje się w dowolnym miejscu dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę ustawienia pozycji rolety. Dodatkowo roleta może być połączona ze sterownikami wszystkich wiodących dostawców systemów Inteligentnego Domu.
 • Roleta ARZM – roleta sterowana ręcznie - manualna. Obsługa za pomocą korby.

Jakie sterowania do  rolet zewnętrznych dachowych zastosować?

ster1ster2ster3ster4

 

Wygodna obsługa rolet dachowych do wyboru

Wszyscy producenci rolet dachowych Fakro Velux Roto mają do zaoferowania kilka możliwości sterowania swoimi roletami. Poniżej w sposób ogólny, przedstawiamy możliwości sterowania zewnętrznymi roletami dachowymi.

 • Elektryczna: bezpośrednie połączenie do sieci 230V, bez dodatkowych sterowników
 • Elektryczna i bezprzewodowa: gotowe rozwiązanie - kabel z wtyczką zostaje połączony z gniazdkiem i roletę można obsługiwać pilotem. Rozwiązanie nie wymaga dodatkowego prowadzenia kabli oraz montażu przełączników
 • Moduł solarny: bez konieczności podłączania do instalacji elektrycznej. Moduł solarny (na obudowie rolety) zaopatruje w energię akumulator, dzięki czemu możliwa jest obsługa rolety. Idealne rozwiązanie, kiedy zakup rolety następuje po zakończeniu prac wykończeniowych lub przy modernizacji budynku
 • Manualna: obsługa za pomocą korby

Aby wybrać właściwy sposób obsługi rolet zewnętrznych dachowych, należy uwzględnić miejsce montażu danych okien dachowych oraz oczekiwaną częstotliwość regulowania pozycji rolet. Zasilane elektrycznie i solarnie rolety zewnętrzne są w obu przypadkach sterowane pilotem i są idealnym rozwiązaniem do okien dachowych umieszczonych poza zasięgiem lub jeśli chcemy osiągnąć wyższy poziom komfortu obsługi.

prawmontaz2

Jak zamontować prawidłowo roletę zewnętrzną dachową?

prawmontaz1Montaż rolet dachowych charakteryzuje się dość skomplikowaną czynnością. Wymaga doświadczenia od osób wykonujących montaż . Konstrukcja okna dachowego pozwala na montaż rolet dachowych dedykowanych wyłącznie do określonego typu okna oraz jego producenta. Firma Noveo montaż rolet dachowych wykonuje profesjonalnie i rzetelnie z zachowaniem wszystkich standardów dotyczących ścisłych zaleceń dokumentacji technicznej producenta okien dachowych oraz rolet. Montaż rolet dachowych wykonywany jest wyłącznie przez przeszkolony personel pracowniczy firmy Noveo. Firma Noveo nie stosuje praktyk podwykonawczych z uwagi na świadomość pełnej firmowej odpowiedzialności, gwarantuje jakość wykonanej usługi . Firma Noveo montuje wyłącznie rolety zewnętrzne dachowe, które wyposażone są w pełną dokumentację dopuszczającą do użytkowania . Firma Noveo wykonuje montaż rolet dachowych Fakro Velux Roto

Zapraszamy do salonu ekspozycyjnego NOVEO, gdzie będziemy mogli opracować dla Państwa zamówienie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Rolety zewnętrzne Velux Płock Rolety zewnętrzne Fakro Płock rolety dachowe montaż w Płocku sterowanie rolet dachowych Rolety dachowe Roto

 

Nasze realizacje

Inspiracje

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.