plisy na oknie

Plisy

Plisy Płock – oczywiście w Noveo. To eleganckie dekoracje i funkcjonalna osłona przeciwsłoneczna.

Plisa to elegancka dekoracja i funkcjonalna osłona przeciwsłoneczna

Plisa zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd. Unikalną zaletą żaluzji plisowanej jest system umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry, a więc sprawdza się tam gdzie dowolnie chcemy operować światłem, jak też – widokiem z zewnątrz. Plisa do okien dachowych. Plisy Płock – w Noveo.

Plisa to doskonały wybór szczególnie w przypadku domów parterowych, ponieważ w przeciwieństwie do rolety daje dużo więcej możliwości wyboru poprzez osłonięcie dowolnego kawałka szyby: zasłonić możemy całe okno, górę, dół lub środek okna. To Ty decydujesz co i kiedy chcesz widzieć.

W naszej ofercie posiadamy system plis dedykowany do okien dachowych. Plisy dostępne w naszej ofercie dostosowane są do każdego typu okna dachowego na naszym rynku.

Materiały do plis dachowych występują w bardzo wielu wzorach i kolorach. Dużą popularnością cieszą się materiały z metalizowanym tyłem, które doskonale izolują i pomagają obniżyć temperaturę na poddaszu lub strychu. Efektywność oraz efektowność plis dachowych dostępnych w firmie Noveo możemy osiągnąć dzięki zastosowaniu dwóch typów materiału w jednej żaluzji plisowanej.

Plisy Płock w Noveo.

Plisy dachowe wyposażone są w prowadnice, które zapewniają, że po zasunięciu plisy, pomieszczenie jest niemal całkowicie zaciemnione, oraz w stalowe powlekane tworzywem linki, które zabezpieczają ją przed obwieszeniem w płaszczyźnie pionowej.

Do obsługi plis do okien dachowych pomocny może okazać specjalny drążek sterujący, dostępny w różnych długościach. Dla bardziej wymagających modeli oferujemy również plisy ze sterowaniem elektrycznym.

Plisy to id|ealne osłona dla tych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania. Plisy dachowe, plisy pionowe, plisy do okien o nietypowych kształtach, plisy do ogrodów zimowych, plisy od okien okrągłych wyłącznie w jednym miejscu tylko w siedzibie firmy Noveo

Wszystkie rozwiązania plis i żaluzji plisowanych sterowanych ręcznie lub elektrycznie znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Plisy Płock – Noveo

Zapraszamy do kontaktu

Nasze realizacje:

Inspiracje dla Ciebie:

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!