zaluzje techniczne 5

Żaluzje techniczne

Żaluzje techniczne Płock. W Noveo znajdziesz nowoczesne rozwiązanie architektoniczne dla wszystkich budynków.

Żaluzje techniczne to doskonały produkt architektoniczny służący zarówno jako profesjonalna ochrona przeciwsłoneczna jak również dekoracyjny element wyposażenia elewacji zewnętrznych oraz ścian wewnętrznych budynku.

  • Żaluzje fasadowe elewacyjne
Żaluzje techniczne Płock w Noveo
  • Ściany lamelowe wewnętrzne
zaluzje techniczne 2

Firma Noveo w swojej ofercie posiada fasadowe żaluzje elewacyjne o różnych kształtach lameli które dostosowane są do każdej formy architektonicznej. Żaluzje techniczne Płock – w Noveo.

zaluzje techniczne 1

Żaluzje fasadowe elewacyjne to doskonały sposób na ochronę wnętrza przed  większość promieni słonecznych bezpośrednio wpadających do niego.

Dzięki temu skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed nagrzaniem, chroniąc tym samym wyposażenie przed płowieniem. Fasadowe żaluzje elewacyjne w pomieszczeniu stwarzają również korzystne warunki optyczne.

zaluzje techniczne 3

Integralną częścią systemu żaluzji elewacyjnych – ścian lamelowych jest konstrukcja nośna, do której montowane są lamele.

Konstrukcja nośna utrzymuje kompletną ścianę lamelową i składa się z pionowo montowanych profili nośnych, które montowane są w stałych odległościach za pomocą łączników. Do budowy konstrukcji nośnej firma Renson oferuje różne rodzaje profili nośnych, do których montowane są uchwyty lamel. Pozwala to na łatwy montaż lameli na profilu nośnym.

Żaluzje techniczne Płock – Noveo

Firma Noveo jest dostawcą systemów aluminiowych z zakresu osłon przeciwsłonecznych. Jako wykonawca obsługujemy budowy kompleksowo od oferty i projektu wstępnego poprzez dokumentacje warsztatowa, obróbkę materiału oraz profesjonalny i rzetelny montaż. Nasi doradcy techniczni udzielą Państwu niezbędnych informacji i porad w sposób profesjonalny, zgodnie ze sztuką budowlana oraz potrzebami projektu.

W ramach obsługi technicznej oferujemy:

  • spotkanie z naszym przedstawicielem w biurze projektów lub na budowie,
  • doradztwo w doborze materiału,
  • dobór żaluzji do projektu pod względem lokalizacji obiektu, rozstawu elementów konstrukcyjnych, nośnych, zestawienie obciążeń normowych oraz zaciemnienia obiektu – linijka słońca,
  • rysunki techniczne: warsztatowe, dokumentację wykonawczą i powykonawczą.

Zapraszamy do współpracy

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!