pergole rta

Pergole tarasowe

Pergole tarasowe Płock w Noveo. Taras dostępny o każdej porze roku. Komfort niezależnie od pogody.

Posiadasz piękny taras, który stanowi otwarte przedłużenie Twojego domu?

A może chciałbyś wkomponować taras w zieleń ogrodu, która zaprasza do podziwiania  i cieszenia się jej walorami? Marzysz o komfortowym wypoczynku na świeżym powietrzu ciesząc się urokami każdej pory dnia i roku? Mamy więc dla Ciebie rozwiązanie, które niezależnie od warunków klimatycznych i atmosferycznych pozwoli ci zrealizować marzenia o spędzaniu każdej wolnej chwili na zewnątrz domu wtedy kiedy ty chcesz, a nie wtedy gdy pozwala Ci na to pogoda. Pergole tarasowe Płock w Noveo.

Jaka jest różnica między pergolą tarasową a markizą?

Markiza tarasowa to osłona w której elementem naciągającym tkaninę i trzymającym ją w płaszczyźnie są ramiona przegubowe. Markiza tarasowa nie wymaga zatem stosowania prowadnic i podpór. Kąt nachylanie konstrukcji markizy zalecany jest min.15° Więcej informacji o markizach znajdą Państwo w zakładce markizy tarasowe.

Pergola w każdym przypadku wymagają zastosowania słupów oraz belek, które spełniają funkcje ramion. Dzięki zastosowaniu tych elementów pergole mogą osiągać dużo większe rozmiary niż markizy tarasowe .Pergole tarasowe są znacznie odporniejsze na wiatr a kąt nachylenia dachu może być zupełnie w poziomie.

Co stanowi przesłonę w pergoli tarasowej?

Do przesłonięcia pergoli wykorzystuje się : aluminiowe lamele obrotowe, tkaninę markizową ,tkaninę gumowaną ,tkaninę perforowaną lub poliwęglan.

Jakie dodatkowe wyposażenie i akcesoria można zastosować w pergolach tarasowych?

Pergole tarasowe Płock w Noveo

Pergole można wyposażyć w następujące dodatkowe elementy:

  • parawan boczny
  • rolowana falbana wysuwana z belki frontowej pergoli/markizy
  • promienniki ciepła
  • oświetlenie
  • przesuwne panele szklane
  • rolety typu screen
  • rolety z wypełnionymi foliowymi oknami
  • przesuwne panele wypełnione drewnianymi lamelami
  • zestaw nagłaśniający 

Jakie właściwości mają tkaniny samoczyszczące stosowane w pergolach i markizach?

Kolekcja poszyć samoczyszczących charakteryzuje się tzw. „nanoefektem”. Polega on na tym, że na poszyciu markizowym i stelażu zlokalizowane są mikroskopijne włoski, dzięki którym niemożliwy jest bezpośredni kontakt zabrudzeń czy wody deszczowej z nawierzchnią tkaniny. Za sprawą mikroskopijnej powierzchni na czubkach włosków, wszystko leży lekko na powierzchni poszycia. Zalecane jest aby pozostawić markizę rozwiniętą podczas opadów deszczu (jeśli nie ma mocnych podmuchów wiatru), woda uruchomi wtedy efekt samooczyszczenia.

Pergole oprócz podniesienia prestiżu otoczenia Twojego domu, zapewnią komfort, spokój i pozwolą jeszcze przyjemniej spędzić czas w ustronnym i unikalnym dla Ciebie miejscu. Ta prosta w montażu zabudowa tarasu charakteryzuje się funkcjonalnością i praktycznością. Pergole są idealnym elementem dekoracyjnym każdego ogrodu, ale służyć mogą również jako ścianka działowa, osłona tarasu czy kącika do relaksu.

Bogata i kompleksowa oferta pergoli, którą posiada firma Noveo pozwala stworzyć miejsca wypoczynku odznaczające się unikatową atmosferą, harmonią i jednolitym stylem a jednocześnie umożliwia dostosować je do indywidualnych potrzeb i gustów. 
Firma Noveo oferuje Państwu Pergole wiodących producentów na rynku takich jak: Pergole tarasowe Renson, Stobag, Dragon, Selt
Firmy te proponują Państwu różnorodne rozwiązania konstrukcyjne, zacieniające i zadaszające. Bogactwo materiałów użytych w tych projektach pozwoli zaspokoić najbardziej wymagające gusta i potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jakie pergole oferuje Noveo:

pergola terrado

Terrado – Pergola tarasowa z przeszklonym dachem i opcjonalną markizą ze sprężynami gazowymi. Wymiary maksymalne 1986 x 600 cm.

pergolina

Pergolino – Pergola tarasowa ze sprężynami gazowymi.
Wymiary maksymalne 700 x 600 cm

pergola alfresco

Alfresco – Pergola tarasowa ze zintegrowanym orynnowaniem i sprężynami gazowymi. Wymiary maksymalne 500 x 600 cm

pergola Arcada plus

Arcada-Plus – Pergola tarasowa z giętymi prowadnicami i sprężynami gazowymi.
Wymiary maksymalne 500×400 cm. Możliwość gięcia prowadnic w łuk.

pergola riviera

Riviera / Riviera-Mini – Pergole tarasowe z grawitacyjnym naciągiem tkaniny.
Wymiary maksymalne – 500×500 cm Riviera / 400×400 cm Riviera-Mini.

pergola evo

Pergola EVO – Pergola ze zwijanym elektrycznie poszyciem. Doskonale osłoni każdy  taras lub ogródek restauracji. Pergola której odporność wiatrowa najwyższej, 3-ciej klasy, zapewnia komfort i bezpieczeństwo

pergola pro

Pergola PRO – Składane zadaszenie dużej powierzchni tarasu lub ogrodu restauracji. Minimalistyczny design bez widocznych śrub i elementów mechanicznych. Pergola działa również w trudnych warunkach atmosferycznych.

Pergola Solid Selt

Pergola Solid to  konstrukcja aluminiowa z ruchomym zadaszeniem. System wózków jezdnych poruszany dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu zapewnia komfortową pracę systemu zadaszenia. Pergola skutecznie chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Przemyślany odpowiednio zaprojektowany ukryty w konstrukcji system odprowadzania wody powoduje, że Pergola Solid to produkt charakteryzujący się wysoką funkcjonalnością. Zastosowanie dodatkowych akcesoriów takich jak oświetlenie LED, promienniki, osłony boczne,  pozwolą zamienić  taras w przestronny dodatkowy salon również po zachodzie słońca.

pergola solid1
pergola solid2
pergola solid3

Pergola Basic Selt

pergola basic selt

System Pergola Basic Selt wykonany jest z aluminiowych profili i ocynkowanych elementów (regulowane elementy łączące, mocujące itp.) lakierowanych proszkowo. Pergola Basic to przesłona która dzięki swojej konstrukcji pozwala na różnorodną formę zabudowy. Konstrukcja Pergoli może mieć idealne zastosowanie jako zabudowa powierzchni restauracyjnej, jako zabudowa wiaty na  samochód,  zabudowa ogrodu zimowego, altany. Pergola z uwagi na swoją konstrukcję nie  musi być trwale związana z podłożem. Dzięki temu jest możliwość  szybkiego montażu  i demontażu po sezonie. Konstrukcja Pergoli to materiał aluminiowy malowany proszkowo nie wymagający konserwacji sezonowej.

montpergola 3
mont pergola 2
mont pergola 1

Zapraszamy wszystkich restauratorów do współpracy w zakresie montażu i demontażu pergoli montaż i demontaż ogródków restauracyjnych ogródków piwnych, zadaszeń, montaż i konserwacja Pergoli

Pergole tarasowe Płock w Noveo

Inspiracje dla Ciebie:

Nasze realizacje:

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!