Rolety zewnętrzne podtynkowe (do zabudowy)

Roleta zewnętrzna Solido podtynkowa
Roleta zewnętrzna Solido podtynkowa

Roleta zewnętrzna podtynkowa
Roleta zewnętrzna podtynkowa

System rolet podtynkowych do zabudowy stosowany jest przede wszystkim w nowo budowanych budynkach, ale także do budynków już istniejących. Podstawową zaletą  konstrukcyjną rolety podtynkowych jest możliwość wkomponowania skrzynki w elewację zewnętrzną budynku, dzięki czemu staje się niewidoczna. Pozostałe elementy rolety czyli  pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą  być idealnie  dopasowane kolorystycznie do barwy okien lub fasady budynku. Rolety zewnętrzne podtynkowe cieszą się od wielu lat dużym zapotrzebowaniem ze względu na ich funkcjonalność, estetykę montażu i prostotę instalacji. Rolety podtynkowe (do zabudowy) to system możliwy do zastosowania również w istniejącym budownictwie w trakcie modernizacji lub przy wymianie okien. Uniwersalność  zastosowań systemu podtynkowego podkreśla, że roletę możemy  dopasować  do każdej elewacji lub fasady.

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Jak montowana jest roleta zewnętrzna podtynkowa?

Skrzynka rolety zewnętrznej podtynkowej montowana jest w taki sposób aby nie wchodziła w światło otworu okiennego i tym samym nie zabierała zbędnej powierzchni elewacji. Rolety zewnętrzne podtynkowe w systemie wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety  stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk, wełnę, styropian lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku.

Nowoczesna konstrukcja rolet zewnętrznych do zabudowy pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników. System zewnętrznych rolet do zabudowy zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza ich właściwości  izolacyjnych. System rolet do zabudowy zapewnia optymalne rozwiązania projektantom i budowniczym.
Skrzynka rolety jest mocowana we wnęce muru nad otworem. Montaż rolety podtynkowej nie wymaga ingerencji w konstrukcję okna, drzwi, wymaga jednak wykonania wcześniej wnęki w nadprożu okiennym, w której umieszczona zostanie skrzynia. Specjalny kątownik konstrukcyjny pozwala na mocowanie do klapy czołowej materiałów izolacyjnych ( wełna, styropian, tynk, klinkier).

Jakie sterowanie zastosować do rolet zewnętrznych podtynkowych?

Ukryte rolety podtynkowe powinny być wyposażone w odpowiedniej jakości systemy sterowania. To od nich zależy bezawaryjna praca.
Dla Klienta najważniejsze jest, aby otwieranie rolet nie sprawiało żadnych kłopotów. Dlatego też systemy sterowania rolet podtynkowych, niezależnie od rodzaju, muszą charakteryzować się  wysoką jakością i funkcjonalnością.
Rolety podtynkowe można sterować:

  • sterowanie ręczne - tradycyjne i najbardziej proste rozwiązanie sterowania
    sterowanie ręczne
  • sterowanie elektryczne rolet podtynkowych - nowoczesna, praktyczna i bardzo trwała metoda sterowania roletami.
    sterowanie elektryczne rolet podtynkowych

Ważne!

W systemie rolet podtynkowych dostępna jest wersja rolety z moskitierą (siatką przeciw insektom), która umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.

wersja rolety  z moskitierą

Sterowania do rolet zewnętrznych podtynkowych
Jakie napędy i sterowania zastosować do rolet zewnętrznych podtynkowych

Napędy elektryczne montowane w roletach podtynkowych umożliwiają podłączenie różnego rodzaju sterowników. Zaczynając od najprostszych sterowników klawiszowych lub kluczowych, aż po wysoko zaawansowane technologicznie systemy sterowania roletami takie jak: Somfy Home Control IO, KNX, EIB, Elero, Fibaro, Nice, BFT zapewniają optymalne rozwiązania sterowania do rolet elewacyjnych. Napędy do rolet zewnętrznych przygotowane są do systemów sterowań wykorzystywanych w instalacjach Inteligentnego Domu  Bardzo bogate  wzornictwo i  kolorystyka pilotów, sterowników wyposażonych w  ekrany ciekłokrystaliczne zapewniają łatwość obsługi i odpowiednią estetykę. Otwartość systemów sterujących umożliwia integrację z innymi urządzeniami budynku np.: oświetleniem, automatyką bram wjazdowych, instalacją alarmową, instalacją grzewczą budynku.

Napędy elektryczne montowane w roletach podtynkowych

Aby komfortowo i profesjonalnie mogli  Państwo dokonać odpowiedniego wyboru rolety podtynkowej zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży Noveo. W naszej ofercie  znajdziecie Państwo rolety zewnętrzne podtynkowe najlepszych producentów systemu takich jak: Anwis, Krispol czy Aluprof. Nasi doradcy techniczni z pewnością dopasują idealną kolorystykę pancerza i dobiorą dla Państwa odpowiedni system sterowania.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu ekspozycyjnego firmy Noveo!

Rolety podtynkowe Anwis Solido Rolety podtynkowe Krispol rolety do zabudowy Płock montaż rolet podtynkowych rolety elektryczne montaż sterowanie do rolet zewnętrznych rolety zewnętrzne do zabudowy.

Nasze realizacje

Inspiracje

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.