rolety screen realizacja Belgia 3

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Płock w Noveo. Szereg sprawdzonych zewnętrznych rozwiązań zabezpieczających wnętrze budynku.

Rolety zewnętrzne zabezpieczające to efektywna poprawa  właściwości energetycznych budynku

Latem w mieszkaniu jest chłodno i przyjemnie bez konieczności uruchamiania klimatyzacji, zimą znacznie poprawiamy właściwości termiczne stolarki otworowej. Rolety zewnętrzne Płock w Noveo.

roletyzew1

Badania dowodzą iż odpowiednio dobrany i zamontowany system rolety zewnętrznej poprawia izolację termiczną stolarki o co najmniej  25%. Kiedy rolety są opuszczone, pomiędzy szybą i pancerzem rolety tworzy się rodzaj poduszki powietrznej, gdzie nieruchome powietrze  staje się doskonałym izolatorem chroniącym pomieszczenie przed utratą ciepła. Tak dzieje się w warunkach zimowych. Latem pancerz rolety chroni nas przed promieniami słonecznymi i razem z „poduszką powietrzną” nie pozwala ciepłu przenikać do wnętrza budynku.

Rolety zewnętrzne znakomicie wtedy chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem.

Rolety zabezpieczające to również doskonałe  zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Rolety zewnętrzne idealnie zabezpieczają otwory okienne, elewację budynku przed niebezpiecznym  gradem, deszczem, śniegiem , porywistym wiatrem.

Rolety zewnętrzne Płock w Noveo

Rolety antywłamaniowe utrudniające włamanie czy rolety zewnętrzne?

Zastosowanie specjalnych systemów rolet zabezpieczających wyposażonych w specjalne wieszaki blokujące, napędy elektryczne, wzmacniane prowadnice, pancerze wykonane w technologii ciągnionego aluminium w dużym stopniu utrudnią sforsowanie okna i zabezpieczą budynek przed włamywaczem. Rolety zabezpieczające antywłamaniowe o zwiększonej odporności na włamanie w połączeniu z czujnikami ruchu oraz instalacją  alarmową gwarantują   bezpieczeństwo budynku.

rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne są najskuteczniejszą i  najbardziej uniwersalną  osłoną zewnętrzną okien. Na rynku osłon okiennych nie wymyślono jeszcze alternatywnej osłony, która byłaby tak praktyczna jak system zewnętrznej rolety.

Części składowe rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne składają się z trzech podstawowych elementów:

  1. skrzynki z rurą nawojową
  2. pancerza zbudowanego z połączonych ze sobą profili zakończonych listwą dolną
  3. pionowych prowadnic

Jakie pancerze do rolet zewnętrznych?

Rolety należą do grupy przesłon okiennych umieszczonych najczęściej na zewnątrz pomieszczenia, których podstawowym zespołem ruchomym jest pancerz składający się z określonej ilości wzajemnie połączonych kształtowo poziomych listew, prowadzonych końcami w pionowych prowadnicach. Jednym z głównych elementów rolety zewnętrznej są profile roletowe wykonane z aluminium bądź PVC, które występują w kilku wysokościach: 37, 39, 40, 41, 45, 52 i 55 mm.

pancerze

Listwy mają postać wzdłużnego profilu aluminiowego. Dobór odpowiednich profili do rolet zależny jest od kilku czynników:

  • Wymiary rolety – powierzchnia
  • Przeznaczenie – miejsce użytkowania
  • Parametry nawoju pancerza

Pancerz wypełniony jest pianką poliuretanową. Każdy pancerz rolety w dolnej części jest zakończony listwą końcową. Zwijanie rolety następuje poprzez nawijanie listew za pośrednictwem sprężyn taśmowych na rurę ośmiokątną znajdującą się wewnątrz skrzynki.

W zewnętrznych roletach mamy możliwość zastosowania mechanizmów blokujących uniemożliwiających jej otwarcie od zewnątrz np.: rygle ręczne, rygle automatyczne, zamek baskwilowy, wieszaki blokada czy kątowniki blokujące. W zależności od typu rolet zewnętrznych mamy wiele możliwości konstrukcyjnych takich jak np.: wbudowanie do rolety moskitiery rolowanej, obsługa  automatyczna poprzez zdalne czujniki i sterowniki.

automatryglujacy
automat ryglujący
zamek baskwilowy
zamek baskwilowy
zasuwki
zasuwki

W zależności od sposobu wykonania, przeznaczenia i miejsca zamontowania można wyróżnić systemy rolet zewnętrznych:

wd1

Rolety zewnętrzne elewacyjne

wd2

Rolety zabezpieczające („antywłamaniowe”)

Z uwagi na konstrukcje, technologię montażu rolety zewnętrzne możemy podzielić na:

wd3

Rolety zewnętrzne podtynkowe

wd4

Rolety zewnętrzne nadprożowe

wd5

Rolety naokienne

Aby roleta spełniała Państwa oczekiwania należy wnikliwie przeanalizować  jakie zadanie ma spełniać. Charakterystyka rolet zewnętrznych pozwala na wykorzystanie ich do przeróżnych rozwiązań.

W celu odpowiedniego i profesjonalnego wyboru systemu rolet zewnętrznych, spełniającego w 100% Państwa oczekiwania zapraszamy do kontakt z naszą firmą. Nasi doradcy precyzyjnie dopasują jaki system jest dla Państwa optymalny, zaprezentują  bardzo szeroką  paletę barw, pokażą ekspozycję  oraz omówią technologię montażu. W kolejnym kroku wybrane przez Was rolety zewnętrzne zostaną fachowo zamontowane w miejscu przeznaczenia przez naszych wykwalifikowanych montażystów

W ofercie firmy Noveo znajdziecie Państwo rolety zewnętrzne najlepszych producentów, którzy dbają o najwyższą jakość swoich wyrobów. Do Państwa dyspozycji są rolety zewnętrzne Anwis Krispol Aluprof Alukon Building Plastics Heroal Roma

Współpracę z najlepszymi dostawcami świadczą liczne certyfikaty, aprobaty i szkolenia.

Rolety zewnętrzne o nietypowych kształtach

nietypowerolet

Firma Noveo w swojej ofercie posiada rolety zewnętrzne które dostosowane są swoją konstrukcją do okien o nietypowych kształtach. Rolety zewnętrzne można montować do okien trapezowych prostokątnych i trójkątnych .Pomiary rolet zewnętrznych o nietypowych kształtach wykonujemy bezpłatnie.

Profesjonalny montaż rolet zewnętrznych

Montaż rolet zewnętrznych zabezpieczających charakteryzuje się trudną i skomplikowaną czynnością. Wymaga wiedzy dotyczącej sztuki budowlanej oraz doświadczenia od osób wykonujących montaż. Różnorodność systemów rolet zewnętrznych zobowiązuje do odpowiedniego doboru systemu rolety oraz jego montażu.

Firma Noveo montaż rolet zabezpieczających wykonuje profesjonalnie i solidnie z zachowaniem wszystkich standardów dotyczących ścisłych wymogów budownictwa mieszkaniowego oraz dokumentacji technicznej producenta rolet zewnętrznych.

montazrolet

Montaż rolet zewnętrznych wykonywany jest wyłącznie przez przeszkolony personel grupy montażowej firmy Noveo. Firma nie stosuje praktyk podwykonawczych z uwagi na świadomość pełnej firmowej odpowiedzialności, gwarantuje jakość wykonanej usługi.

Firma Noveo montuje wyłącznie rolety zewnętrzne , które wyposażone są w pełną dokumentację pochodzenia produktu oraz posiadające znak bezpieczeństwa dopuszczający do użytkowania. Firma Noveo wykonuje montaż rolet zewnętrznych Anwis Krispol Aluprof Alukon Heroal Portos Roma

Firma Noveo współpracując z czołowymi producentami rolet zewnętrznych gwarantuje swoim klientom pełen zakres serwisowy w zakresie dostępności części zamiennych jak również napraw eksploatacyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową ofertę dotyczącą serwisu i konserwacji rolet zewnętrznych zabezpieczających.

Jaki jest czas realizacji rolet zewnętrznych?

Rolety zewnętrzne wykonujemy wyłącznie na indywidualny wymiar . W związku z tym termin realizacji ustalany jest również indywidualnie. Przewidywany termin realizacji od 7 dni roboczych.

Pomiary rolet zewnętrznych wykonujemy bezpłatnie bez jakichkolwiek zobowiązań finansowych.

Cennik rolet zewnętrznychwykonaj szybką wstępna wycenę w formularzy poniżej.

Ceny rolet zewnętrznych z uwagi na różną konstrukcję, rodzaj sterowania, różną kolorystykę, sposób mocowania bardzo ciężko wycenić jest telefonicznie bądź email. Szanowni klienci aby wycenić właściwie rolety zewnętrzne potrzebne jest spotkanie w siedzibie naszej firmy bądź na budowie gdzie montowane będą rolety w celu omówienia wszystkich ważnych szczegółów wpływających znacząco na ceny zamawianych rolet.

Z uwagi na przeróżne rozwiązania konstrukcyjne rolet zewnętrznych zabezpieczających zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży gdzie precyzyjnie wykonamy kosztorys korzystając z cennika producenta. Wszystkie ceny które przedstawiamy nie zawierają ukrytych dodatkowych kosztów. Cennik usług dostawy i montażu żaluzji fasadowych, który obowiązuje w naszej firmie zawiera wyłącznie kwoty brutto. Zapraszamy do siedzimy naszej firmy

Rolety zewnętrzne Płock w Noveo

Montaż rolet zewnętrznych w Płocku serwis rolet Płock rolety Anwis rolety Krispol rolety zewnętrzne aluminiowe

Wycena rolet zewnętrznych Płock – Noveo:

Przeprowadź szybką wycenę osłon w Noveo

cyfra 1 na białym tle

Wybierz osłonę dla swojego okna

cyfra 2 na białym tle

Skonfiguruj osłonę według potrzeb

cyfra 3 na białym tle

Złóż zapytanie firmie Noveo

Modnie w oknie – przygotuj projekt online!