parasol ogrodowyParasole ogrodowe to  produkty których zadaniem jest skuteczna ochrona przed promieniami słonecznymi. Podstawową funkcją  parasola ogrodowego jest to aby skutecznie ochronić  użytkownika przed szkodliwymi promieniami UV.

Gównie parasol ogrodowy stawiany jest tuż obok stołu. Odpowiednio dobrany kształt parasola pozwoli na skuteczną ochronę produktów znajdujących się na stole przed spadającymi liśćmi lub igliwiem. Bez wątpienia parasol ogrodowy to produkt bardzo przydatny w każdym ogrodzie.

parasol ogrodowy2Jaki rozmiar i jaki kształt parasola ogrodowego wybrać?

Nabywając parasol ogrodowy należy zwrócić uwagą na jego wielkość i kształt. Parasol ogrodowy powinien komponować się idealnie z powierzchnią tarasu lub ogrodu. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na miejsce, w którym parasol stanie. To jeden z głównych czynników wpływających na wybór czaszy jak i jego wysokość. W drugiej kolejności należy zdecydować , czy parasol będzie wolnostojący, czy też wyposażony w dodatkową podstawę z odpowiednim otworem na wstawienie parasola. Kolejny ważny element to konstrukcja i forma obsługi parasola ogrodowego. Parasole ogrodowe można wyposażyć w łamany przegub dzięki któremu precyzyjnie można regulować stopień zaciemnienia powierzchni.

parasol ogrodowy3

Parasol ogrodowy powinien być trwały i funkcjonalny.

Wśród dostępnych na rynku parasoli można znaleźć konstrukcje nie solidnie wykonane ,nie stabilne, trudne w obsłudze. Dokonując wyboru parasola ogrodowego należy pamiętać aby jego konstrukcja była trwała i stabilna a w szczególności bezpieczna w użytkowaniu. Poza konstrukcją parasola warto też zwrócić uwagę na tkaninę, z jakiej czasza parasola została uszyta. Odpowiednia gramatura tkaniny skutecznie zabezpiecza przed promieniami UV . 

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.