Sunshield system

Sunshield system to najlepszy agent specjalny do działania wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości wykazania się jakichkolwiek inny system zaciemnień. Pracuje w pionie, poziomie i pod dowolnym kątem. Poradzi sobie z wymyślnymi kształtami i znacznymi rozmiarami, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

W nowym budownictwie powstaje wiele obiektów z przeszklonymi połaciami dachowymi o coraz bardziej wymyślnych kształtach i znacznych rozmiarach: hale w centrach biurowo-handlowych, patia, ogrody zimowe, werandy itp. Ludzie pragnąc więcej światła tworzą coraz bardziej wymyślne elementy architektoniczne, ale jednocześnie powstaje problem jak uchronić się przed nadmiarem ciepła i światła w coraz bardziej upalne lata. Zapewnienie komfortu, szeroko rozumianego korzystania z tych pomieszczeń jest podstawowym czynnikiem, który ma decydujące znaczenie przy wyborze osłon okiennych.

I dlatego Sunsheldy

Chcąc jednocześnie cieszyć się estetyką osłon oraz pełną ich funkcjonalnością pragniemy przedstawić Państwu osłony sunshield, które powstrzymują większość promieni słonecznych bezpośrednio wpadających do pomieszczenia skutecznie zabezpieczając przed jego przegrzaniem. Sunhieldy dają nam swobodę regulacji kąta nachylenia listew, pozwalając na dobór odpowiedniego stopnia zaciemnienia. Dodatkowym atutem systemu sunshield jest możliwość uzyskania dużych wymiarów oraz praktycznie każdego nietypowego kształtu okna dając zamknięcie dużo szczelniejsze niż klasyczne żaluzje poziome.

Systemy sunhield dostępne są z bogatą gamą wypełnień umożliwiając jego zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
Sterowanie systemu może odbywać się za pomocą: korby lub napędu elektrycznego. Sterowanie elektryczne to szeroki wachlarz możliwości od prostych wyłączników poprzez urządzenia bezprzewodowe: piloty, czujniki słoneczne i wiele innych.

SUNSHIELD – NIESTANDARDOWE ROZWIĄZANIA STAJĄ SIĘ STANDARDEM

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.