Zasłony Panel Track

Panel track w każdym oknieZasłony Panel Track inaczej żaluzje panelowe są to pasy o różnej szerokości poruszające się po wielotorowej szynie (od 2 do 5 torów). Obecnie są one skuteczną alternatywą dla verticali gdyż podobnie jak one mogą zakrywać duże połacie okien. Panel Track nadaje wnętrzom bardzo nowoczesny wygląd nawiązując jednocześnie, do tradycji ruchomych ścian japońskich. Zasłona Panel Track może się zsuwać na jedną stronę lub rozsuwać na boki jak kurtyna. W zależności od liczby torów, typu zsuwania, a także rodzaju sterowania można szynę konfigurować w różny sposób. Panele przesuwane są manualnie lub za pomocą zdalnego sterowania elektrycznego.

Pane lmocowanieWielofunkcyjność zasłon Panel Track

Zasłona panelowa, nie tylko ochroni pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem, ale może również pełnić rolę przesłon materiałowych oddzielając pomieszczenia.

Zasłony panelowe są dostępne w rozmaitych wersjach kolorystycznych, a możliwość swobodnego łączenia ich wzorów i barw pozwala na tworzenie wyjątkowych i oryginalnych stylizacji wnętrz. W związku z tym świetnie sprawdzają się one nie tylko w domach, ale także sklepach, biurach, salach konferencyjnych, hotelach oraz gabinetach kosmetycznych.

To ciekawa alternatywa dla firanek i żaluzji, która jest nie tylko wygodna i funkcjonalna, ale także oryginalna i stylowa. Ten nowoczesny system skutecznie przesłania duże przeszklone przestrzenie i wyjścia tarasowe, nadając miejscu niepowtarzalny klimat.

PANEL TRACK - PO PROSTU SZYKOWNIE

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.