Parametry i elegancja na poziomie Premium

gemini standard 68

Okna drewniano-aluminiowe Pozbud Exterm 88 to seria okien która lakierowana jest w najnowocześniejszej w Polsce zautomatyzowanej lakierni. Technologia malowania pozwala z wielką dokładnością nakładać poszczególne warstwy zabezpieczające drewno. Materiał, który wykorzystywany jest do produkcji okien jest również odpowiednio przygotowany i obrabiany. Zewnętrzne aluminiowy osłony dodatkowo zabezpieczają przed działaniami czynników atmosferycznych całą powierzchnię drewnianą okna.

Okna drewniano - aluminiowe Exterm 88 Pozbud to stolarka aluminiowo drewniana przeznaczona dla tych klientów którzy cenią sobie doskonałe zaawansowane technologicznie wykonanie w każdym detalu przy zachowaniu stylu i elegancji wzoru.

drew thermo78exterm88

Technologia produkcji okien Gemini Exterm 88 to zastosowanie ramy o grubości 88mm zbudowanej z 4-warstwowej klejonki drewnianej . Każda z warstw klejona jest z kolejną w ten sposób, że ich słoje ułożone są ze sobą naprzemiennie. Dzięki temu materiał konstrukcyjny jest bardzo odporny na wypaczanie, skręcanie i odkształcenia mechaniczne. W efekcie rama jest stabilna i odporna na zmiany temperatury oraz wilgotności. Ponadto bez problemu przenosi ciężary nawet najbardziej skomplikowanych pakietów szybowych. Profil 88mm pozwala na całkowitą swobodę w doborze wkładów szybowych. Jeśli zależy nam na wyjątkowej oszczędności energii i jednocześnie na bezpieczeństwie szyb, nie musimy rezygnować z niczego. W takim profilu możemy zamontować nawet wkłady 4-szybowe ze szkła zabezpieczonego przed rozbiciem.

Okna Gemini drewniano-aluminiowe Exterm 88 przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku przenikania ciepła Ug= 0,5 W/m2K całe okno uzyskuje wynik na poziomie Uw= 0,8 W/m2K, co pozwala klasyfikować okna do domów energooszczędnych.

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.