Okna drewniano-aluminiowe

okna drewniano aluminiowe

Według wielu opinii okna drewniano–aluminiowe są doskonałe - łączą zalety okien drewnianych i aluminiowych. Okna drewniane to piękny kształt, energooszczędność, odczucie ciepła i komfortu wewnątrz pomieszczenia. Aluminium gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Połączenie  drewna i aluminium w oknie zapewnia niepowtarzalną trwałość na wiele lat. Okna aluminiowo - drewniane to połączenie piękna, komfortu z wytrzymałością oraz funkcjonalnością.

okna aluu

Zawansowany proces produkcyjny oraz wykorzystywana najnowocześniejsza technologia stawia okna drewniano-aluminiowe jako szczyt osiągnięć w dziedzinie produkcji stolarki. Konstrukcja ramy oraz skrzydło drewniano- aluminiowe z uwagi na tak zaawansowaną technologię są objęte 30-letnią gwarancją na konstrukcję ramy i skrzydła.
Ten model stolarki okiennej to szczytowe osiągnięcie w dziedzinie produkcji okien. Przeznaczony jest do wykorzystania w budynkach wysoce energooszczędnych i pasywnych. Aluminiowa, zewnętrzna część okna chroni wewnętrzną, drewnianą ramę przed działaniem czynników atmosferycznych. Wewnątrz budynku możemy cieszyć się ładnymi i ciepłymi w odbiorze ramami drewnianymi.

Okna drewniano-aluminiowe to skuteczna obrona przed naturą

okna d aJednym z głównych argumentów na niekorzyść okien drewnianych  była ich mniejsza trwałość niż okien PVC. Pomimo, iż współczesne okna drewniane, dzięki nowej technologii budowy i zabezpieczeniom nowoczesnymi lakierami, są znacznie trwalsze niż kiedyś, to dodatkowa ochrona przed naturą przyda się zdecydowanie. Aluminiowe profile zewnętrzne zabezpieczają skutecznie drewno przed wpływem słońca, wody lub innych niekorzystnych warunków atmosferycznych. Aluminium i drewno w oknie to doskonałe połącznie dwóch materiałów gwarantujące wyjątkową trwałość .

Nowoczesne wybarwienia okien drewniano - aluminiowych

okna oa2Drewno można wybarwić na wiele kolorów i odcieni, zachowując widoczne usłojenie i naturalny wygląd tego szlachetnego materiału. Jeśli potrzebujemy, możemy je również pomalować zapewniając pożądany efekt dla wystroju wnętrza.
Zewnętrzna warstwa aluminium może być pomalowana na dowolny kolor z palety RAL, może mieć różną fakturę i nawet „udawać” drewno. Dzięki temu możemy dostosować wygląd okien do typu budynku i koloru elewacji.

paleta okna

Nowoczesne i klasyczne kształty okien

Poza kolorem, można wpływać na kształt profili, i to osobno od wewnętrznej i zewnętrznej strony okna. Poniżej prezentujemy dostępne warianty okładzin aluminiowych. Przedstawione są w wersji spawanej, gdzie połączenie dwóch elementów aluminiowych w narożniku okna jest kompletnie niewidoczne, tworząc idealnie gładką i jednolitą powierzchnię.

klas ksrzalt 1
klas ksrzalt 1
klas ksrzalt 1
klas ksrzalt 1
klas ksrzalt 1
klas ksrzalt 1
klas ksrzalt 1
klas ksrzalt 1

Różne wykończenia drewna

W oknach drewniano-aluminiowych występują trzy dowolne formy drewna od wewnętrznej strony. Nowoczesny, prosty Modern, delikatnie wyoblony Smart oraz klasyczny, z delikatnym ozdobnym przefrezowaniem Smart+. Wszystkie przedstawione powyżej wersje aluminiowe można niezależnie z nimi łączyć, co daje łącznie aż 24 indywidualne kombinacje do wyboru 

ksz 1ksz 2

Kształt Modern

ksz 1ksz 2

Kształt Smart

ksz 1ksz 2

Kształt Smart+

Nasze realizacje

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.