Okna podnośno przesuwne

system przesuwny drewniany hsDrzwi drewniane tarasowe podnośno-przesuwne stanowią jedno z najlepszych rozwiązań tarasowych dostępnych na rynku. Łączą w sobie możliwość stosowania bardzo dużych przeszkleń z najwyższym komfortem użytkowania.

Jakie są możliwości okien HS drewnianych?

Wyjątkowa konstrukcja pozwala na wykonanie zabudowy okiennej sięgającej prawie 20 metrów szerokości. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne umożliwiają łatwą, lekką i komfortową obsługę skrzydeł o wadze nawet do 400kg.

przes11x

Nieograniczona funkcjonalność okien drewnianych przesuwnych

przes12x

Dzięki szerokiemu wachlarzowi funkcji, możesz dowolnie projektować swoje drzwi tarasowe. Dopasować do elewacji, umeblowania, a przede wszystkim własnej wygody.

Komfort użytkowania okien przesuwnych drewnianych HS

Najniższy próg w oknach i drzwiach przesuwnych dostosowany do osób niepełnosprawnych.

przes13x

 prze x2 prze x3

 

Możliwość zastosowania najniższych dostępnych na rynku progów znacznie poprawia komfort użytkowania drzwi tarasowych HS. W najnowszej wersji - bez barier, szyna prowadząca ma zaledwie 19 mm wysokości, co odpowiada wymaganiom normy dla osób niepełnosprawnych DIN 18025. Ponadto w każdych drzwiach tarasowych jest seryjnie montowana mikrowentylacja zapewniająca wymianę powietrza do 265m3 na godzinę. Dodatkowo możliwe jest zastosowanie napędu elektrycznego zapewniającego pełen komfort użytkowania.

Jak zabezpieczyć okno przesuwne HS przed włamaniem

 

zabe klamka

Istnieje możliwość zastosowania okuć antywłamaniowych o klasie odporności RC2, wkładki patentowej antywłamaniowej, kontaktronu połączonego z systemem antywłamaniowym lub innym systemem domu inteligentnego. Należy również pamiętać aby zapewnić bezpieczeństwo domowników. W przypadku dużych gabarytów zalecamy stosować szkło bezpieczne, które w wypadku pęknięcia nie wyrządzi żadnych obrażeń

Zaawansowany system okien przesuwnych wymaga zaawansowanej wentylacji.

mosk sys 1mosk sys 2

Zaawansowany system wyposażony w zintegrowana moskitierę. Rozszczelnienie to posiada funkcję trybu nocnego, gdzie pomimo wentylacji okno jest bezpiecznie zamknięte.

Termoizolacja systemu HS okien drewnianych

Aby zapewnić jak najlepszą termoizolację w oknach i drzwiach przesuwnych drewnianych HS stosowany jest najnowocześniejszy 10-komorowy próg ECO-PASS, który spełnia wymagania obowiązującego rozporządzenia o oszczędzaniu energii (EnEV). Im większe okno tym bardziej opłaca się inwestować w szyby dwukomorowe o dobrym współczynniku termoizolacji, co przynosi na większe oszczędności w kosztach ogrzewania budynku. Okna balkonowe podnośno-przesuwne HS można konfigurować z pakietami o współczynniku Ug=0,5 lub nawet niższym, sięgającym Ug=0,3. Ponadto można stosować szereg systemowych elementów dodatkowych, które pozwolą na ciepły i szczelny montaż w każdym typie budynku i elewacji.

termoizolacja hs

Szklenie narożne bez słupka w okna przesuwnych
Lepsze spojrzenie na świat

okno rzesuwne 01
okno rzesuwne 01

Okna HS drewniane Pozbud mogą być zaprojektowane w  przeszklenia narożne w wersjach strukturalnych (bezsłupowych). Dzięki takiemu rozwiązaniu można uzyskać niesamowite wrażenie przestrzeni i kontaktu z otoczeniem. Wysoka sztywność i wytrzymałość drewna pozwalają na skonstruowanie przeszklenia, które może łączyć się w narożniku bezpośrednio szyba do szyby dzięki specjalnej spoinie. Nie ma potrzeby stosowania w tym miejscu pionowej części ramy. W miejscu łączenia jest tylko wąski pasek ciemnego szkła, który praktycznie nie zasłania widoku na zewnątrz i jest prawie niewidoczny. Szklany narożnik poza walorami estetycznymi wpływa również na lepsze parametry izolacyjne, gdyż ciepły wkład szklany, najczęściej trzyszybowy, jest lepszym izolatorem niż rama. Rozwiązanie można stosować zarówno w okna drewnianych jak i drewniano-aluminiowych, tak w konstrukcjach tradycyjnych, jak i w podnośno-przesuwnych oknach tarasowych.

Inspiracje

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.