Trwałość i niezawodność na lata

standard68Okna drewniane  Standard 68 to seria okien dostosowana parametrami  termoizolacyjnymi do norm obowiązujących w budownictwie mieszkaniowym. Stolarka 68mm charakteryzuje się wyjątkową stabilnością. Dzięki mocnej, warstwowej konstrukcji ramy i wysokiej klasy okuciom okna 68 standard można stosować do  bardzo dużych powierzchni szklanych. Skrzydło uchylane i otwierane może mieć szerokość do 1,6 m i wysokość nawet do 3 m. Okna bez funkcji otwierania (szklenia stałe) mogą mieć jeszcze większe rozmiary.

stand79

Technologia produkcji okien 68mm Standard to zastosowanie ramy o grubości 68mm zbudowanej z 3-warstwowej klejonki drewnianej . Każda z warstw klejona jest z kolejną w ten sposób, że ich słoje ułożone są ze sobą naprzemiennie. Dzięki temu materiał konstrukcyjny jest bardzo odporny na wypaczanie, skręcanie i odkształcenia mechaniczne. W efekcie rama jest stabilna i odporna na zmiany temperatury oraz wilgotności. Ponadto bez problemu przenosi ciężary nawet najbardziej skomplikowanych pakietów szybowych. Profile okienne systemu Standard 68mm  pozwalają na zastosowanie  energooszczędnych pakietów szybowych tj. wypełnionych gazem szlachetnym i zaopatrzonych w tzw. ciepłe ramki. Okna z  oferty Standard 68 spełniają wymogi w zakresie termoizolacyjności. Najlepszy współczynnik przenikalności cieplnej okna Uw, jaki uzyskują okna drewniane standard 68mm to 1,0 W/m2K.

Technologia produkcji okien 68mm Standard to zastosowanie ramy o grubości 68mm zbudowanej z 3-warstwowej klejonki drewnianej . Każda z warstw klejona jest z kolejną w ten sposób, że ich słoje ułożone są ze sobą naprzemiennie. Dzięki temu materiał konstrukcyjny jest bardzo odporny na wypaczanie, skręcanie i odkształcenia mechaniczne. W efekcie rama jest stabilna i odporna na zmiany temperatury oraz wilgotności. Ponadto bez problemu przenosi ciężary nawet najbardziej skomplikowanych pakietów szybowych. Profile okienne systemu Standard 68mm pozwalają na zastosowanie energooszczędnych pakietów szybowych tj. wypełnionych gazem szlachetnym i zaopatrzonych w tzw. ciepłe ramki. Okna z oferty Standard 68 spełniają wymogi w zakresie termoizolacyjności. Najlepszy współczynnik przenikalności cieplnej okna Uw, jaki uzyskują okna drewniane standard 68mm to1,0 W/m2K.

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.