Okna PCV – Okna Premium

 

okna pcv

Okna to nie tylko przeszklone otwory w ścianie albo poddaszu. Szyby w oprawach – drewnianych albo innych - które przepuszczają światło dzienne do pomieszczenia, otwierane wiosną i latem, a szczelnie zamknięte jesienią i zimą. Dawniej konstrukcja okna nie była przesadnie skomplikowana - szyba osadzona w drewnianej ramie z klamką. Współcześnie jednak standardowe okna są bardziej skomplikowane konstrukcyjnie i pełnią różnorodne funkcje. Okna zapewniają więc nie tylko dostęp do światła dziennego i widok na zewnętrzne otoczenie, mają także zatrzymywać ciepło słońca i ogrzewania, a także izolować od zimna. Mają też chronić przed hałasami świata zewnętrznego. Okna mają też skutecznie chronić mieszkańców domu czy mieszkania przed włamaniami. W końcu okna pełnią funkcje estetyczne, zdobią budynki mieszkalne i publiczne. Na rynku możemy znaleźć ogromny wybór okien o różnorodnych parametrach. Zakup odpowiednich okien to inwestycja, która powinna nam się zwrócić i służyć przez długie lata.

Na rynku dostępne są różne rodzaje okien ze względu na materiał, z jakiego są wykonane. Można wyróżnić trzy najpopularniejsze: okna wykonane z tworzyw sztucznych (PVC), z drewna i aluminium. Czasem materiały są łączone. W katalogu firmy Noveo znajdą Państwo okna PVC Premium polskiej firmy Vetrex. Okna PVC Płock dostępne w naszej ofercie cechują energooszczędne profile, dwukomorowe pakiety szybowe i stalowe wzmocnienia. Technicznie zaawansowane wykonanie okien gwarantuje doskonałą izolację termiczną i akustyczną, ale także komfort użytkowania. Okna PVC charakteryzuje nie tylko energooszczędność, ale także bezpieczeństwo i estetyka wykonania. Okna PVC łączą w sobie dwie podstawowe funkcje, które dawniej rzadko kiedy współwystępowały w stolarce okiennej, a więc funkcje użyteczności i estetyki, solidnych konstrukcji o różnorodnym designie. Dzięki temu okna PVC Płock można dopasować do elewacji współczesnych budynków, ale także wykorzystywane są w architekturze zabytkowej. Systemy okienne PVC Premium dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Dają również możliwość stosowania różnych ozdobników. To wszystko przesądza o popularności okien PVC wśród wielu grup klientów.

vr90synergy

VR90 Synergy

Bezkompromisowy system okna PVC

Firma Vetrex wszystkie cechy okna idealnego łączy w jednym produkcie: najwyższy poziom bezpieczeństwa, energooszczędności, ciszę i estetykę.

Zobacz więcej
v90plus

V90+

Zwycięzca w rankingach

Okna Premium Vetrex V90+ to nowoczesny wygląd i parametry nie do pokonania, co pozwala im ubiegać się o najważniejsze nagrody, wygrywać liczne konkursy oraz testy branżowe.

Zobacz więcej
v82moderndesing

V82 Modern Design

System V82- idealny w kategorii modern

System V82 Modern Design jest supernowoczesnym systemem okiennym pod względem wzornictwa i technologii.

Zobacz więcej
v82prosafe

V82 Prosafe

W nowej klasie bezpieczeństwa

Okno V82 ProSafe Vetrex jest produktem wymyślonym przez inżynierów firmy Vetrex, którzy dzięki swoim zaangażowaniu, kompetencjom, fachowej wiedzy i odpowiedzialności wobec produktu skonstruowali okno, które spełnia jedną z najważniejszych potrzeb człowieka – bezpieczeństwa.

Zobacz więcej
v82blackdesign

V82 Black Design

Skuteczność, dopracowane w każdym calu, piękno

Budując dom, należy pamiętać o pewnej selekcji zarówno dostawców jak i produktów. Inwestowanie w czas i wydając pieniądze, należy oczekiwać w zamian najwyższej jakości wykonania i dbałości o szczegóły.

Zobacz więcej
v82

V82

Energooszczędne i funkcjonalne adekwatne do potrzeb

Okna Vetrex V82 to  system okienny dla tych którzy cenią sobie solidne rozwiązania. Charakteryzuje się  bardzo dobrym połączeniem właściwości energooszczędnych i wysokiej funkcjonalności.

Zobacz więcej
v70optimalblack

V70 Optimal Black

Okno inne niż wszystkie - czarny koń w ofercie

Okno Vetrex V70 Optimal Black to połączenie atrakcyjnej ceny, energooszczędności, designu oraz odpowiedniej trwałości produktu.

Zobacz więcej
vr70

VR70

Eleganckie w stylu retro

Okna VR70 to seria okien firmy VETREX w kategorii DESIGN. Okna skierowane dla tych którzy cenią sobie elegancję.

Zobacz więcej
vs70

VS70

Nowoczesne i niezawodne

Okna Vetrex VS70 to produkt skierowany dla tych Klientów , którzy cenią sobie  harmonijne kształty.

Zobacz więcej
vp70

VP70

Klasycznie ponadczasowo

Okna VP70 to doskonała propozycja dla tych Klientów, którzy szukają okien o możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości.

Zobacz więcej
ve60

VE60

Rewelacyjna relacja cena : jakość

Okna VE60 to produkt który łączy rewelacyjną relację  cenę do jakości Dzięki automatyzacji produkcji i wykorzystywaniu wyłącznie koloru białego, stanowi wyjątkowe połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjnej ceny.

Zobacz więcej
vp70onz

VP70 ONZ

Funkcjonalność przede wszystkim

Okna VP70 ONZ to seria stolarki rozwiernej lub odchylanej na zewnątrz, którego podstawą konstrukcji są profile o głębokości zabudowy 70 mm.

Zobacz więcej
vp70md

VP70 MD

Do zadań specjalnych

System okien VP70 MD cechuje klasyczny oraz elegancki kształt. Dzięki temu można go zastosować do każdej formy architektonicznej domu.

Zobacz więcej
vr70md

VR70 MD

Do zadań specjalnych

System okien Vetrex  VR70 MD to klasyczny i  elegancki kształt. Dzięki temu konstrukcję okien można zastosować do każdej elewacji.

Zobacz więcej

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.