Aluminiowe żaluzje poziome

Żaluzje poziome aluminiowe to najbardziej uniwersalne osłony wewnętrzne. Rodzina żaluzji poziomych posiada szeroką gamę lameli 16, 25, 50 i 70 mm oraz bardzo atrakcyjne lamele perforowane.

Żaluzje aluminiowe z lamelą o szerokość 16 mm – ze względu na lekką konstrukcję, doskonale sprawdzają się w małych pomieszczeniach. Umożliwiają precyzyjną regulację ilości światła, bez konieczności podnoszenia żaluzji.

Żaluzje aluminiowe z lamelą szerokość 25 mm – prosta konstrukcja oraz bogaty wachlarz zastosowań sprawiają, że są najbardziej popularnym typem żaluzji aluminiowych. Użycie taśmy o niewidocznych otworach (system Light Less), pozwala na idealne wyciemnienie wnętrza. Istnieje także możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego m.in. w oknach uchylnych, co gwarantuje lekkie i stabilne sterowanie produktem

Żaluzje drewniano aluminiowe z lamelą szerokość 25 mm – połączenie drewna z aluminium zapewnia idealną kompozycję dopasowaną do każdego wnętrza. Konstrukcja żaluzji aluminiowo drewnianej oraz bogaty jej wachlarz kolorystyczny gwarantują wszelakie zastosowanie. Użycie taśmy aluminiowej z maskownicą drewnianą rynny oraz zastosowanie dolnego obciążnika drewnianego pozwala na idealne dopasowanie konstrukcyjne do nowoczesnych konstrukcji okien drewniano aluminiowych. Istnieje także możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego m.in. w oknach uchylnych, co gwarantuje lekkie i stabilne sterowanie produktem. Żaluzje drewniano aluminiowe do alternatywa na standardową formę zastosowania żaluzji aluminiowych 25mm.

Żaluzje aluminiowe 50mm. To żaluzje o wyższych, a więc większych listewkach, z których każda mierzy 50mm. Żaluzje takie są dobrze widoczne i duże. Z tego też względu polecane są jako przesłony i ozdoby rozległych powierzchni, dużych okien, wnęk i ścianek działowych. Żaluzje aluminiowe 50mm oferujemy w trzech wariantach: standard, retro. Każdy z tych wariantów to inne listwy wykończeniowe i inne mechanizmy sterujące.

Żaluzje aluminiowe 50mm standard - listwy wykończeniowe zrobione są ze stali nierdzewnej.

Żaluzje aluminiowe 50mm wariant retro, to osłony okienne wykonane z aluminium, metalu i drewna. Najciekawszym elementem tych żaluzji są ozdobne manualne sterowniki, stylizowane na staromodne. Mechanizmy te są bardzo duże, bardzo widoczne i pomalowane na barwę starego mosiądzu lub srebra. Doły i góry żaluzji uzupełniają stylizowane listwy z naturalnego drewna. Całość dopełniają ciekawe taśmy wykończeniowe.

Żaluzje drewniano aluminiowe 50mm to nowoczesne żaluzje z małym stylizowanym akcentem, który stanowią drewniane listwy kryjące mechanizmy sterowania.

Żaluzje aluminiowe oferujemy w kilkunastu odcieniach, a także drewnopodobnych i perforowanych.
Spośród mechanizmów poruszających żaluzjami aluminiowymi, największym uznaniem naszych odbiorców cieszą się mechanizmy proste, sprawdzone i klasyczne, a więc te, na które składają się sznurki i pokrętła. Dodatkiem do standardowych żaluzji aluminiowych sterowanych ręcznie mogą być linki montowane z boku, o które zaczepiona jest żaluzja. Dzięki temu, po spuszczeniu w dół i uchyleniu okna nie odchyla się ona od szyb.

W ofercie Noveo występują żaluzje aluminiowe z system Monocomando, dzięki któremu sterowanie żaluzją odbywa się za pomocą jednego, centralnego, zintegrowanego mechanizmu łańcuszkowego. Kręcenie stalowym koralikiem ustawia całą żaluzje na wybranej wysokości okna i reguluje ustawienie pozycji listewek. Sterowanie takimi żaluzjami jest klasyczne, a jednocześnie pomysłowe, wygodne i bardzo szybkie.

Klasyczne żaluzje aluminiowe można wyposażyć w elektryczne sterowniki, które sprawiają, że obsługiwanie ich staje się dużo szybsze. Poza tym, takie żaluzje elektryczne mogą współpracować z urządzeniami sterowanymi czasem.

Jak widać paleta wyboru żaluzji aluminiowych jest bardzo szeroka. Proponujmy zatem odwiedziny w naszym salonie, gdzie będą mogli Państwo otrzymać indywidualne porady i propozycje spełniające Wasze najśmielsze oczekiwania.

Żaluzje aluminiowe – kierunek Noveo!

Nasze realizacje

Inspiracje

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.