Jakość i parametry najlepsze w swojej klasie

geminipremium9

Okna Gemini  Premium 92 to seria okien  najwyższej  jakości i trwałości a parametry dostosowane  idealnie dla domów  energooszczędnych, a nawet pasywnych. Wzbogacone o aluminiową ochronę na zewnątrz, na nowo definiują pojęcie trwałości okien. Okna Gemini Premium 92 to stolarka  drewniano-aluminiowa przeznaczona dla tych  którzy cenią sobie nowoczesne wzornictwo połączone z klasyką.

geminu premium 92 drewnogemini premium 92 he

Technologia produkcji okien Gemini Premium 92 to zastosowanie ramy o grubości 92mm zbudowanej z 4-warstwowej klejonki drewnianej . Aluminiowe elementy okna umieszczone są na zewnątrz i zabezpieczają drewno przed wpływem słońca, wody czy uszkodzeniami mechanicznymi Każda z warstw klejona jest z kolejną w ten sposób, że ich słoje ułożone są ze sobą naprzemiennie. Dzięki temu materiał konstrukcyjny jest bardzo odporny na wypaczanie, skręcanie i odkształcenia mechaniczne. W efekcie rama jest stabilna i odporna na zmiany temperatury oraz wilgotności. Ponadto bez problemu przenosi ciężary nawet najbardziej skomplikowanych pakietów szybowych. Profil 92mm pozwala na całkowitą swobodę w doborze wkładów szybowych. Jeśli zależy nam na wyjątkowej oszczędności energii i jednocześnie na bezpieczeństwie szyb, nie musimy rezygnować z niczego. W takim profilu możemy zamontować nawet wkłady 4-szybowe ze szkła zabezpieczonego przed rozbiciem.

Okna Drewniano - Aluminiowe Premium 92 Pozbud przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku przenikania ciepła Ug= 0,5 W/m2K całe okno uzyskuje wynik na poziomie Uw = 0,7 W/m2K, co jest wartością zalecaną dla domów wysoce energooszczędnych.

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.