Okna Uchylno-przesuwne

harmonikOkna Składano-przesuwne (FS)

Zdecydowanie powiększają przestrzeń

Okna drewniane harmonijkowe sprawdzają się tam gdzie zależy nam na osiągnięciu jak największej przestrzeni po otwarciu okien. Dzięki zastosowaniu okien harmonijkowych można  uzyskać niezakłócony widok (bez pionowych podziałów) i całkowite otwarcie okien. Świetnie sprawdzą się w sytuacji kiedy chcemy połączyć pomieszczenie wewnątrz budynku z tarasem zewnętrznym. System drzwi harmonijkowych doceniany  jest często przez właścicieli kawiarni i restauracji, którym zależy na okresowym lub sezonowym otwarciu ogródków i sal bankietowych. W domach prywatnych, hotelach i pensjonatach pozwalają na regulowanie wielkości pomieszczenia w zależności od okoliczności.

harmonijka2

 

Dowolny profil w oknach drewnianych harmonijkowych

Prezentowane rozwiązanie stolarki można wykonać  w dowolnym rozwiązaniu profilowym, grubości od 68 mm do 92mm, zarówno w wersji drewnianej, jak i drewniano-aluminiowej. Dodatkowo można również wybierać pomiędzy standardowym progiem drewnianym lub niskim aluminiowym wpuszczonym w posadzkę.

Jakie są możliwości otwierania drzwi drewnianych harmonijkowych?

Konstrukcja systemu, bazująca na okuciach Siegenia, pozwala na wykonanie zabudowy wyposażonej nawet w 7 skrzydeł o maksymalnej szerokości 6,3 m, zarówno dla wysokości balkonu jak i tradycyjnego niższego okna. Istnieje również możliwość łączenia systemu składanego z funkcją skrzydła uchylno-rozwiernego, co stanowi dodatkowy walor prezentowanego rozwiązania. Wszystko to oczywiście można połączyć z niskim progiem aluminiowym, wyposażonym w przekładki termiczne zapobiegające zjawisku kondensacji.

Precyzyjne mechanizmy w oknach harmonijkowych

zawias

Duże, zaopatrzone w łożyska kulkowe rolki wykonane ze specjalnego tworzywa, które w połączeniu z zawiasami - również wzmocnionymi tworzywem - gwarantują cichą, lekką i bezawaryjną obsługę. Uszczelki szczotkowe chronią szynę jezdną przed zabrudzeniem.

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.