Parametry i elegancja na najwyższym poziomie

exterm88

Okna drewniane Pozbud Exterm 88 to seria okien która lakierowana jest w najnowocześniejszej w Polsce zautomatyzowanej lakierni. Technologia malowania pozwala z wielką dokładnością nakładać poszczególne warstwy zabezpieczające drewno. Materiał, który wykorzystywany jest do produkcji okien jest również odpowiednio przygotowany i obrabiany. Całość dodatkowo zabezpieczają specjalne aluminiowe elementy ochronne. Zakrywają one te części okna, które zwykle są najbardziej narażone na działanie czynników atmosferycznych.

Okna drewniane Exterm 88 Pozbud to stolarka drewniana przeznaczona dla tych klientów którzy cenią sobie najbardziej doskonałe wykonanie w każdym detalu zachowując styl i elegancję wzoru.

drewn pozb 1
drewn pozb 1

 

Technologia produkcji okien Exterm 88 to zastosowanie ramy o grubości 88mm zbudowanej z 4-warstwowej klejonki drewnianej . Każda z warstw klejona jest z kolejną w ten sposób, że ich słoje ułożone są ze sobą naprzemiennie. Dzięki temu materiał konstrukcyjny jest bardzo odporny na wypaczanie, skręcanie i odkształcenia mechaniczne. W efekcie rama jest stabilna i odporna na zmiany temperatury oraz wilgotności. Ponadto bez problemu przenosi ciężary nawet najbardziej skomplikowanych pakietów szybowych. Profil 92mm pozwala na całkowitą swobodę w doborze wkładów szybowych. Jeśli zależy nam na wyjątkowej oszczędności energii i jednocześnie na bezpieczeństwie szyb, nie musimy rezygnować z niczego. W takim profilu możemy zamontować nawet wkłady 4-szybowe ze szkła zabezpieczonego przed rozbiciem.

Okna drewniane Exterm 88 przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku przenikania ciepła 0,5 W/m2K całe okno uzyskuje wynik na poziomie 0,8 W/m2K, co pozwala klasyfikować okna do domów energooszczędnych.

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.