Najnowocześniejszy design

Okna  drewniane Premium Line 93Okna  Premium Line 93 Pozbud to seria  okien drewnianych przeznaczona dla tych klientów którzy cenią sobie najbardziej oryginalną formę oraz nowoczesną stylistykę. Okna Pozbud Premium Line 93 to produkt prezentujący ultranowoczesny design. Powierzchnia ramy oraz skrzydła została wyrównana do jednej płaszczyzny zarówno od zewnętrz okna jak i od wewnątrz. Okna Premium Line 93 to doskonale zawansowane konstrukcyjnie rozwiązanie dla niewątpliwie najnowocześniejszej architektury budynku.

premium 92 drewno

Technologia produkcji okien Premium Line 93  to zastosowanie ramy o grubości 93mm zbudowanej z 4-warstwowej klejonki drewnianej . Każda z warstw klejona jest z kolejną w ten sposób, że ich słoje ułożone są ze sobą naprzemiennie. Dzięki temu materiał konstrukcyjny jest bardzo odporny na wypaczanie, skręcanie i odkształcenia mechaniczne. W efekcie rama jest stabilna i odporna na zmiany temperatury oraz wilgotności. Ponadto bez problemu przenosi ciężary nawet najbardziej skomplikowanych pakietów szybowych.

Okna drewniane Premium Line 93 Pozbud zdecydowanie przewyższają odpornością na zmiany temperatury okna PVC i doskonale sprawdzają się przy dużych przeszkleniach południowych ścian budynków.

baner modniewoknie

Kontakt z doradcą

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nasze biuro

Noveo
ul.Synów Pułku 4, 09-410 Płock
E-mail: noveo@noveo.com.pl
E-mail: biuro@noveo.com.plE-mail: rolety@noveo.com.pl

tel.: 24 266 83 03
tel. kom.: 609 550 329

Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Misja Noveo

Skoro człowiek rodzi się i umiera, to jaki sens ma jego życie ?
Życie samo w sobie nie ma żadnego sensu. Sens życiu nadajemy sami.
W jaki sposób ? Wyznaczając sobie cele i je realizując.

Czy celem pracy jest wyłącznie zarabianie pieniędzy ?
Pieniądze nie są celem. Są efektem ubocznym osiągania innych celów.

czytaj dalej >>

2016 © Noveo. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Powielanie tekstów zabronione.